Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Átlagos 2017. február 1.barátokkal járt itt
A szálloda Erzsébet szárnyában volt a szobánk, aminek a berendezése egyszerű, minimális. A falak és a mennyezet hupikék színe egy borzalom! Úgy éreztem, hogy összenyomnak a falak. A fal sok helyen koszos volt, a festék pergett, ráférne egy kis felújítás. A minibárban összesen egy szénsavas és egy mentes víz volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 30.a párjával járt itt
Már többször is jártunk Parádon, és már akkor elhatároztuk, hogy egyszer az Erzsébet parkhotelben is megszállunk. Karácsonyi meglepetésként vásároltam a férjemnek. Az ágyak alvásra kényelmesek, de összebújni már nem lehet benne, mert belecsúszni a két ágy közötti résbe, aztán meg szét is gurulnak az ágyak.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Egyéb
Kiváló 2017. január 26.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás, a személyzet nagyon rendben volt! Kisgyerekkel voltunk, vele is figyelmesek voltak!
Viszont a gyereksarok elég egyszerű! Bár jelen esetben a hó és a szánkózás elterelte erről a hiányosságról a figyelmet. És a fürdőnél is hiányzik egy kis rész a gyerekeknek.
Alapjába véve viszont meg voltunk elégedve a szállóda nyújtotta szolgáltatással.
Kiváló 2017. január 26.a párjával járt itt
Párommal érkeztünk a szállodába 2 éves évfordulónk ünneplésére, szép hely, kényelmes szoba fogadott. A vacsora és a reggeli változatos és nagyon finom volt! A wellness részleg felszerelt, és tökéletesen alkalmas a stressz levezetésére és a pihenésre. Összességében teljesen elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal, máskor is visszatérünk :)
Kiváló 2017. január 21.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk el a szállodában, a szoba kényelmes és tágas volt, a személyzet nagyon segítőkész, a félpanzió bőséges és nagyon finom. A wellness és a bowling nagyon jó kikapcsolódást nyújtanak. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Ha tehetjük, visszamegyünk!
Átlagos 2017. január 14.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kitűnő. A wellness részlegben kivéve az úszó medencét,minden szűk volt. Száraz gőz,aroma kabin,sókabin,valójában két főnek kényelmes,a jaccuzzi kár hogy műanyag medencés,mert kényelmetlen,az infra szauna megfelelő,a személyzet kedves,előzékeny,és segítőkész,az egész csapat nagyon szimpatikus volt a számunkra.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - EgyébErzsébet Park Hotel Parádfürdő - KörnyékErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Környék
Kiváló 2017. január 10.a párjával járt itt
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak
Átlagos 2017. január 7.a párjával járt itt
voltunk mar korabban is de most nem igazan voltunk megelégedve husok ragosak iztelenek somloi meg a gesztenye püre tálalása borzalmas egy izlésesen elkészitett deszert nem volt a három nap itthon vendégeimnek nem tálalok ilyen somloit egy kis müagyag tálka 50ft és szépen ellehet készitenimivel én cukrász vagyok segithettem volna a séf úrnak szerintem egy négycsillagos szállodába ezt nem lehet meg engedni ágyon kerék volt amit nem tudtunk lefékezni ha párom hozzám bujt volt hogy elgurult szilveszterkor meg mászkálni kellet hogy táncoljunk nem nyujtotta azt a családias szorakozást
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 3.barátokkal járt itt
Már másodszor voltunk. Mindent tud,amit egy három csillagosnak tudni kell. Kedves,barátságos fogadtatás. Szép szoba,szép fürdőszoba(Zsuzsanna szárny! ). Meglepetés bekészítés a szobában. Bőséges,nagy választékú reggeli,vacsora. Kényelmes parkolás,gyönyörű kilátás,jó levegő,előre köszönő alkalmazottak,finom ételek.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár