Hotel Makár Sport & Wellness Pécs ★★★★

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs
Hotel Makár Sport & Wellness PécsHotel Makár Sport & Wellness Pécs
Hotel Makár Sport & Wellness PécsHotel Makár Sport & Wellness Pécs

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs bemutatkozása

A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi városrészében, zöldövezetben, a történelmi belvárostól és a PTE klinikáktól néhány percnyi távolságra található.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs vélemények

Kiváló 2018. január 5.gyerekekkel járt itt
A feleségemmel és 9 éves kislányommal fizettünk be egy szilveszteri 3 éjszakás csomagra. Igazából mindennel elégedettek voltunk. A superior szoba tágas, tiszta, szép, az ágy kényelmes. Kissé talán sötét, de minket nem zavart. A welness részleg pár lépcsőre a szobától, kellemes a medence, a masszázs, jakuzzi, dögönyöző, szaunák.
2017. november 30.a párjával járt itt
A szobából (legjobb kategóriás) szuper a kilátás Pécsre. Azt hittem az erkélyre ki is lehet ülni, de annál keskenyebb, mondjuk nem is volt már novemberben olyan idő. A szoba egyébként szuper, a személyzet kedves, az éttermesek nem annyira.
2017. november 21.a párjával járt itt
A szoba szép, tiszta, csendes volt, a matrac kényelmes. A wellness is kellemes élményt nyújtott számunkra. A személyzet segítőkész és kedves volt. A reggeli is rendben volt. A vacsorával sajnos nem voltunk megelégedve. Legközelebb is szívesen töltenék itt pár napot, viszont a vacsorázni valószínű máshova mennék. Összességében kellemes kikapcsolódás volt.
Átlagos 2017. szeptember 17.a párjával járt itt
A szállással összességében elégedettek voltunk, amiben lehetne javulni az az étekés. A reggeli átlagos volt, ami probléma volt vele, hogy 9:00-kor más csak gyenge választék volt, annak ellenére, hogy 10:00-ig volt reggeli. A vacsora viszont bőséges.
Kiváló 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Tavalyi évben az évfordulónkon voltunk ott párommal. A szoba tiszta, és nagyon kényelmes volt. A szobaárban a reggeli volt benne, ami ízletes volt, és nagy volt a választék. A wellnessrészleg kifogástalan volt. Az ár érték arányt nézem, egy kicsit drágának tartom a szobákat, persze biztos olcsóbb lett volna ha más csomagot választunk, de csak egy éjszakát töltöttünk el itt.
Hotel Makár Sport & Wellness válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen véleményét. Örülünk neki, hogy ennyi idő elteltével is kellemes emlékekkel gondol vissza az itt töltött éjszakára és évfordulójuk megünnepléséhez hozzájárulhattunk. Szeretettel visszavárjuk Önöket!
2017. szeptember 5., Hotel Makár Sport & Wellness, értékesítési vezető
Kiváló 2017. május 23.kollégákkal járt itt
A szállodai szobánk hatalmas volt,a fürdőszoba szintén. Nagyon kényelmes az ágymatrac,pedig sok rosszat olvastam róla. Mi csak reggelit kértünk itt,de az is finom,változatos,sokféle. Kicsit messze volt a belvárostól és a nehezen közlekedni tudó kolléganőmnek nehéz volt a feljutás a dombon lévő szállodához.
2017. április 19.egyedül járt itt
Nem a szálloda hibája, hogy minden általam használt szolgáltatás 2 emelet közé esett,- így a lift nem vitt a célomhoz, lépcsőznőm kellett. . . de ez csak nálam volt próbléma, mert én voltam a legidősebb, beteg lábakkal. . . .
Remek volt a wellness részleg, a séf varázsolt. . . . egyáltalán a személyzet a maximálisat nyújtotta. ! ! ! Köszönöm! ! !
Kiváló 2017. január 24.a párjával járt itt
Két ünnep között pihentünk itt a párommal. Csodás 4 napot töltöttünk el, ebben a hotelben. Reggeli finom és bőséges, környéken nagyokat sétáltunk, kirándultunk. Személyzet kedves, egyedül az okozott kicsi problémát, hogy mi a régi szárnyban kaptunk szobát így wellness után a hideg udvaron keresztül tudtuk csak megközelíteni a szobánkat.
2017. január 3.a párjával járt itt
A Hotel elhelyezkedése elsőre kicsit távolinak tűnt a várostól, de ez később pont az előnyére vált. Nagy sétákat lehetett tenni a környéken. A vendéglátás szívélyes volt, de a vacsorák kissé hiányosak. Ami a legjobban hiányzott, az a zöld saláta! Ez ma már szerintem elengedhetetlen.
Átlagos 2016. október 7.a párjával járt itt
A nyári látogatásunk után úgy döntöttünk, hogy ismét ellátogatunk a Makárba! A mostani utunk kimondottan a pihenés jegyében indult! Érkezésünkkor a recepción gyorsan végeztünk. Múltkori távozásunkkor a recepciós hölgy javasolta, illetve szórólapon is megkaptuk, közvetlen szállodai foglalás esetén "garantáltan a legjobb áron foglalhat" szállást!
Hotel Makár Sport & Wellness Pécs a térképen
7635 PécsKözépmakár dűlő 4.
+36 72 224400
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem