Hotel Makár Sport & Wellness Pécs ★★★★

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs
Hotel Makár Sport & Wellness PécsHotel Makár Sport & Wellness Pécs
Hotel Makár Sport & Wellness PécsHotel Makár Sport & Wellness Pécs

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs bemutatkozása

A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi városrészében, zöldövezetben, a történelmi belvárostól és a PTE klinikáktól néhány percnyi távolságra található.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs vélemények

2015. augusztus 25.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a szálloda apartmanjában (már csak ott volt hely az aug. 20-i héten), de felért a kényelem és a tisztaság bármelyik 4-4,5 csillagos szállodai szobával.
Kirándulásokhoz remek kiinduló hely volt, könnyű volt bejárni a várost, valamint a wellness részleg remek lazulási lehetőségeket nyújtott.
Hotel Makár Sport & Wellness válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a pozitív véleményét szállodánkról. Örülünk, hogy az Ön által említett szobánk is elnyerte tetszését és megfelelőnek tartották a pihenéshez. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink közt köszönthetjük Önöket!
2015. szeptember 1., Hotel Makár Sport & Wellness, értékesítési vezető
Kiváló 2015. június 16.egyedül járt itt
Kedves és segítőkészek a recepción. A szoba tiszta, rendezett. Jó helyen van. A wellness tiszta, kellemes a medence vize. Az étteremben a választék megfelelő, az ételek finomak.
1 hete egyedül voltam ott, de miután meggyőződtem róla, hogy gyermekeknek is ideális, jövő hónapban már a kisfiammal együtt térek oda vissza.
Hotel Makár Sport & Wellness válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékes véleményét, mely arra biztat minket, hogy úton haladunk és folytassuk az elkezdett munkánkat! Bízunk benne, hogy Vendégeink többsége hasonló élményekkel és tapasztalatokkal távozik Tőlünk, így Önhöz hasonlóan egyre több visszatérő Vendéget köszönthetünk majd Szállodánkban.
2015. június 23., Hotel Makár Sport & Wellness, Hotel Makár
Kiváló 2015. április 13.barátokkal járt itt
5 éjszakát töltöttünk a Hotel Makár Sport és Welllness szállodában. A szoba és mellékhelyiségek tágasak, világosak. Tisztaság kifogástalan. Minden nap takarítás. Személyzet segítőkész. Wellness részleg tiszta és minden egysége használható. Félpanziós ellátáson voltunk. Az ott dolgozók segítőkészek és udvariasak, gyorsak.
Kiváló 2015. március 25.egyedül járt itt
Konferencia miatt kényszerültem megszállni Pécsett. Nagyon bejött, hogy a Makár Hotelt választottam. Kiváló sportkomplexum, igényes wellness-részleg, remek konyha, minőségi és modern szobák.
Bármikor szívesen visszamennék, családosoknak is jó szívvel ajánlom. Pécs nevezetességei miatt és gazdag kultrális programja is vonzóak voltak számomra.
Hotel Makár Sport & Wellness Pécs - KörnyékHotel Makár Sport & Wellness Pécs - EgyébHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Egyéb
Átlagos 2015. január 3.barátokkal járt itt
Dec. 30-án érkezéskor, 14:00-kor még nem tudtuk elfoglalni a szobát. 17:00-kor már nem volt fürdőköpeny, térítés ellenében sem. Fűtés gyenge volt, különösen a nagy közösségi terekben - étterem, folyosók, hall - fáztunk.
Átlagos 2015. január 2.barátokkal járt itt
A kazán meghibásodása miatt az éttermet ott tartózkodásunk 3 napja alatt sem sikerült befűteni. A tulajdonos nem tett semmilyen lépést annak érdekében, hogy valamilyen kiegészítő fűtést beüzemeljen (manapság már lehet kölcsönözni is elektromos vagy PB gázzal működő fűtőtesteket).
2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Évfolyamtalálkozón voltam, ahhoz legközelebbi szállást kerestem. Meg férjemnek ezidő alatt egy kellemes elfoglaltságot. A wellness este 10-ig volt nyitva, ez különösen kedvezővolt számára, kiélvezte a lehetőségeket. A szoba, fürdő tiszta, rendes volt, az épület , parkolás rendben.
2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
A szoba kitűnő volt,az étel és a sportlehetőségek is. A kiszolgálás és a személyzet nagy része nem volt segítőkész. Nem volt infó csak ha kérdeztünk, de alternatív megoldások, lehetőségek nem kerültek elő. Az étel bár finom volt, előfordult hogy sokat kellett várni rá és hideg volt.
Átlagos 2014. április 22.a párjával járt itt
A hotel jó helyen van, főleg azoknak akik nem akarnak a belvárosban lakni. A személyzet nagyon kedves, készségesen adtak minden kérdésre választ. A Hotel maga átlagos kinézetű, de sok szolgáltatást biztosít, ingyeneseket és fizetőseket egyaránt. Mi csak 1 napot voltunk, így mindössze úsztunk, szaunáztunk és reggeliztünk ott.
2014. március 9.a párjával járt itt
A pécsi utazás kiállítás alkalmából utaztunk el és szálláshelyül ezt a szállodát választottuk. Az elhelyezkedése megfelelő, az épület szép. Érkezéskor egy igazán kedves recepciós Hölgy fogadott minket és tájékoztatott, hogy merre találjuk a szobát. A szoba meglepően tágas, szép és tiszta volt.
Hotel Makár Sport & Wellness Pécs a térképen
7635 PécsKözépmakár dűlő 4.
+36 72 224400
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem