Hotel Karos Spa Zalakaros ★★★★

Hotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros bemutatkozása

A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és gyógyszálloda 221 exkluzív felszereltségű szobaegységgel, és a legkülönbözőbb ajánlatokkal várja a kis és nagy-családokat, valamint az egyedülállókat egyaránt.

A Hotel Karos Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Nyári vakáció (1 éjtől)
Nyári vakáció (1 éjtől)
07.15-08.20.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Napi ár (min. 1 éj)
Napi ár
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Hotel Karos Spa Zalakaros vélemények

Kiváló 2022. március 9.a párjával járt itt
Érkezéskor a recepción barátságtalan, érdektelen fogadtatásban volt részünk. Mindezt feledtette a hotel tiszta szép és jól felszerelt szobája, Wellness részleg is számunkra átlagon feletti volt. Az éttermi dolgozók előtt le a kalappal. Udvarias, figyelmes személyzet. Az ételek mennyisége és minősége átlagon felüli. Távozáskor a recepción kedves barátságos, udvarias személyzet.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, és elégedettségüket itt is megosztották velünk! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Reméljük, hamarosan újra elkényeztethetjük Önöket hotelünkben! Üdvözlettel, Hotel Karos Spa
2022. március 11., Sziva Valentin, Hotel Karos Spa
Gyenge 2021. december 30.gyerekekkel járt itt
Sok évvel ezelőtt voltunk itt, akkor a szobával voltunk elégedetlenek. Most olvastuk, hogy fel újították a szobákat és az ár is jó volt a többi szállodához képest, gondoltuk próbáljuk meg ismét. A szoba, néhány olcsó és igénytelen megoldásról eltekintve rendben volt, a tisztaság is ok.
Kiváló 2019. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szobánk, az apartmanszárnyban volt. Külön (kihúzhatós) nagy ágy a gyerek részére külön szobában. Hatalmas fürdőszoba, külön zuhanyzóval és nagy káddal. Külön WC. A fürdési lehetőség szerintem nagyon jó. Három éves kislányom is nagyon élvezte. Szuper, hogy több medence is van kicsiknek, és nagyoknak.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Gyöngyi Izabella! Köszönjük szépen értékelését, várjuk vissza szeretettel! Üdvözlettel: Hotel Karos Spa
2019. november 20., Filák Tünde, Hotel Karos Spa
2019. augusztus 22.a párjával járt itt
Szép parkosított környezet,nagy wellnes terület tetszett,és szoba is tágas,kényelmes volt.A személyzet is nagyon figyelmes volt.Javítani lehetne esetleg az ételek változatosságán.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves István, köszönjük értékelését! Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetői felé! Köszönettel: Hotel Karos Spa
2019. szeptember 17., Filák Tünde, Hotel Karos Spa
Kiváló 2019. július 13.gyerekekkel járt itt
Pozitívumok:
Köszönettel tartozom a recepción dolgozóknak / szobaasszonyoknak, akik a születésnapi tortával megleptek bennünket! Nagyon kedves, figyelmes gesztus volt! Sok helyen jártunk már, de ilyen figyelmességgel sehol sem találkoztunk. Nekünk ez most sokat jelentett! Nagyon köszönöm! Az ágy kényelmes volt, az ágynemű és a törölköző friss, puha.
Kiváló 2019. február 13.a párjával járt itt
Az elmúlt négy éjszakát töltöttem az apartman hotel részlegben. A wellness szolgáltatás kitűnő volt, a masszőrök remekek. A tisztaság kifogástalan.
Étkezni a városban étkeztünk egy neve nincs étteremben, ahol a vadak, halak, rántott velő, palacsinta kitűnő volt. [moderálva - a szerk.] Jól éreztük magunkat!
2018. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Tavaly már jártunk a Hotel Karos Spa-ban, kellemes élményekkel gazdagodtunk, így idén visszatértünk egy hétre. Ezúttal vegyesek az érzéseink, kezdem a jó dolgokkal. A szoba tiszta és tágas, kényelmesen elfértünk. A születésnapom a nyaralás idejére esett, aznap a szobában egy kis torta várt, ennek nagyon örültem és ízletes is volt a meglepetés sütemény (nem a családtagok kérésére került oda :.
Kiváló 2018. július 2.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállodában. A nyári extra programkeretén belül szuper társasjátékokkal,x-boxal,szabadulószobával várták a gyermekes szülőket. Rossz időt fogtunk ki,de így minden percet jól ki tudtunk használni. Az étkezésnél tejmentes süteményt kérésre rögtön készitettek. a wellnesse elég nagy és igényes. Bármikor visszatérnénk.
2018. január 23.barátokkal járt itt
A két legjobb barátnőmmel voltunk itt, és azért tetszett, mert a pezsgő víz feloldotta a nyári allergiámat, a növényérzékenységemet, sőt még nagyon jó játékokat is játszottunk hárman. Csak a második nap volt ugyan szép napsütéses és kellemes, de még így is nagyon élveztük. Ha nem jártam volna meg az ún. Halászfesztivált, bizony most elveszne rá a remény.
2017. szeptember 27.családjával járt itt
Nagyon pihentető napokat töltöttünk a szállodában. Kellemes fogadtatás volt a pezsgős bekészítés. Kicsit vesztett régi fényéből a szálloda. Megérkezéskor mindig finom illat fogadott, most ez elmaradt. A tisztaság a wellness részlegen nem volt számomra megfelelő. A medence szélén két napon keresztül hánykolódott egy elázott pzs.
Hotel Karos Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosAlma u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád