Hotel Karos Spa Zalakaros ★★★★

Hotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros bemutatkozása

A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és gyógyszálloda 221 exkluzív felszereltségű szobaegységgel, és a legkülönbözőbb ajánlatokkal várja a kis és nagy-családokat, valamint az egyedülállókat egyaránt.

A Hotel Karos Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Nyári vakáció (1 éjtől)
Nyári vakáció (1 éjtől)
07.15-08.20.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Napi ár (min. 1 éj)
Napi ár
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Hotel Karos Spa Zalakaros vélemények

Átlagos 2020. szeptember 18.a párjával járt itt
2020 szeptember 17. -n érkeztünk haza Zalakarosról, ahol a Hotel Karos Spa-ban töltöttünk el három éjszakát. Az utóbbi időben szerencsénk volt néhány wellness szállodát meglátogatnunk, bátran mondhatom, hogy a szálloda szobái, a kültéri és a beltéri medencék száma, a változatos élményelemek, az első-osztályú szauna-világ, az étterem, mind hatalmas lehetőségeket rejt magában.
Kiváló 2019. február 25.barátokkal járt itt
Már többször jártam itt, most először az apartman részben. Tetszett, tágas, kényelmes, az átjutás a szállodába nem gond. Szeretem a Karos Spa hotelt, kedvesek, udvariasak, a konyha szerintem nagyon jó,sokféle finom étel van. A wellness rész is rendben, folyamatosan működnek az élményelemek. Nekem csak a kinti úszómedence hiányzott! Még jövök!
2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Előtte már háromszor is jártunk itt, de ez egy kicsit más volt. Nyeremény utalványt váltottunk be és fel voltunk villanyozva a korábbi élmények után. Az apartmanos részből alagúton át jutunk a főépületbe (SPA rész és étterem). A fürdő szerintem nem változott, de a gasztronómia valahogy sokkal szegényesebb volt.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - KörnyékHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - KörnyékHotel Karos Spa Zalakaros - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. január 11.barátokkal járt itt
4 évvel ezelőtt jártunk először a hotelben. Az már akkor is feltünt, hogy a szobákat évekkel ezelőtt fel kellett volna újíttatni. Ez azóta sem történt meg. Legalábbis azzal a 3 szobával biztosan nem, amelyben a barátainkkal voltunk. Penészes fal, pergő vakolat, rossz zuhanyfej, szétesett Wc tartálynyomógomb, kellemetlen csatornaszag a fürdőben (csak az egyikben).
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Idén szilveszteri program gyanánt választottuk ezt a helyet, ami 1-2 kisebb hiányosságtól eltekintve jó választásnak bizonyult. A szálloda környezete nagyon szép, igényes, bővelkedik parkolóhelyekben is. A 4 lift folyamatosan biztosítja a zavartalan közlekedést.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. december 13.a párjával járt itt
Tényleg nagyon jó,amilyen jó a híre. Érdemes ellátogatni,mindenki jól fogja érezni magát. Kényelmes szobák,ízletes ételek,és a környezet is igen szép! Szaunák nagyon jók,igaz lepedő az nem minden esetben van,habár az alap dolog. Szép igényes a fürdő része,de igazán nagyon sokan vannak bezsúfolva a kis területre,hiába 400 négyzetméter,de nagyon sok ember egyszerre megy akkor mint a heringek!
Kiváló 2017. január 27.családjával járt itt
Nagyon szép, meghitt és vidám napokat töltött családunk a Karos Spa vendégszeretetét élvezve. A Karácsonyi ünnepnapokat töltöttük ott. Nagyon szép, ünnepi hangulatot varázsoltak a vendégeknek. Minden értünk történt. A meghívott művészek magas színvonalú műsorral tették hangulatossá, meghitté az ünnepet.
Kiváló 2015. november 26.barátokkal járt itt
Már nem először jártunk itt, szeretünk visszajönni! November ellenére gyönyörű időnk volt, így kint is tudtunk úszni, amit nagyon élveztünk. Hétvége volt, sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg. Az étteremben nagyon jól szervezetten ment minden, figyelmesek, gyorsak voltak. A wellness részben folyamatosan működtek az élményelemek.
Gyenge 2015. április 27. járt itt
A szálloda gyönyörű a szoba 5* a pincérek nem vendéglátó egységbe valók nem volt leszedve az asztalunk csak ha elmentünk. A gyerek medence hideg volt fázott benne a gyerek. Az étteremben mi voltunk és még egy család 4 gyerekkel ránk szoltak ne rohangáljanak a gyerekek mert zavarja a többi vendéget minket nem zavart akkor kit? ?
Gyenge 2015. április 26.családjával járt itt
Egy hétvègét töltöttünk itt a családommal. A szálloda dugig volt a parkolás nagyon nem megoldott! A recepciós hölgy roppant faragatlan, valószínűleg azt képzelte Ő a szálloda igazgatója. . . . . A szobák tiszták és a fürdő/ welness részleg is roppant nagy és minden igényt kielégítő.
Hotel Karos Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosAlma u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád