Hotel Karos Spa Zalakaros ★★★★

Hotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros bemutatkozása

A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és gyógyszálloda 221 exkluzív felszereltségű szobaegységgel, és a legkülönbözőbb ajánlatokkal várja a kis és nagy-családokat, valamint az egyedülállókat egyaránt.

A Hotel Karos Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Karos Spa Zalakaros - Nyári vakáció (1 éjtől)
Nyári vakáció (1 éjtől)
07.15-08.20.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Napi ár (min. 1 éj)
Napi ár
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros vélemények

Kiváló 2018. július 22.a párjával járt itt
Ha az ember egy valódi kikapcsolódásra vágyik, akkor bátran válassza Zalakaros kényelmes hoteljét a Hotel Karos Spa-t. A személyzet remek kiszolgálással és közvetlenséggel jár el a vendégei felé. Az ételekkel is mindenki teljes mértékben elégedett lehet, a kínálatban bárki megtalálja a számára megfelelő ínyencséget. A kényelem és kikapcsolódás az egész hotel területén biztosított.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2018. július 2.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállodában. A nyári extra programkeretén belül szuper társasjátékokkal,x-boxal,szabadulószobával várták a gyermekes szülőket. Rossz időt fogtunk ki,de így minden percet jól ki tudtunk használni. Az étkezésnél tejmentes süteményt kérésre rögtön készitettek. a wellnesse elég nagy és igényes. Bármikor visszatérnénk.
Átlagos 2018. június 13.kollégákkal járt itt
Nagyon szép a szálloda, nagy terek, jó a wellness részleg. Viszont az ellátás nagyon gyenge volt, menza minőségű szánalmas választékkal. Elképesztő, hogy 4* szállodában megengedhetik maguknak azt, hogy megfeketedett szült krumplit szolgálják a vendégéknek. Ilyen kor felmerül a kérdés: hol van a szálloda menedzsmentje?
Kiváló 2018. május 5.kollégákkal járt itt
2018.februárban munkámból adódóan élvezhettem a Karos spa szolgáltatásait. Nagyon tetszett, tisztaság volt, tágas szoba és a wellness rész fantasztikus!
Thermál medence is van,ezenkívül nagy úszómedence, több jacuzzi és különböző szaunák.
Magánúton is vissza fogok térni a Karos Spa hotelbe.
Hotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - Wellness
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2018. március 19.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal jártunk Zalakaroson. A kiválasztásnál szempontok voltak: gyerekek számára megfelelő beltéri wellness, étkezés helyben megoldott, könnyedén megközelíthető, több légterű családi apartman. Mivel a március 15-i hosszú hétvégén utaztunk el, így fel voltam készülve arra, hogy esélyes a telt ház, ami a 4 napból 2 napra be is jött.
Hotel Karos Spa Zalakaros - BelsőHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - BelsőHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - EgyébHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - Vendéglátás
Kiváló 2018. február 19.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben található a szálloda.Pihenèsre kikapcsolodàsra rendkívül alkalmas a zalakarosi Spa hotel.Minden megtalàlható ami a felfrissülèshez elengedhetetlen. Kitűnő ételek, tisztasàg, s persze a gyógyvíz kiváló minősége ami vonza a pihenni vàgyò embereket.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves József!
Köszönjük értékelését! Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen jól érezték magukat szállodánkban, várjuk vissza sok szeretettel!
Üdvözlettel:
Hotel Karos Spa
2018. február 20., Ráczné Rózsás Ildikó, Hotel Karos Spa
Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
A szálláshelyet az ittjartam. hu-ról választottuk. Kifejezetten a fürdőzés és a wellness miatt kerestünk hotelt. Kicsit féltünk attól,hogy túl nagy a szálloda és ez a minőség rovására megy, de nem így történt. Az ellátással és a szolgáltatásokkal ugyanúgy meg voltunk elégedve, mint a személyzettel. Köszönjük a néhány kellemes napot. Máskor is visszajönnénk!
Kiváló 2018. február 16.a párjával járt itt
Régen készültünk már a Karos Spa Hotelbe, de a nagy távolság miatt /Mátrából/ csak most jutottunk el. Nem okozott csalódást a szálloda, végtelenségig kihasználtuk a wellness adta lehetőségeket. Az előre foglalt masszázzsal volt ugyan egy kis időpont-probléma, de korrekt megoldást találtak.
2018. január 23.barátokkal járt itt
A két legjobb barátnőmmel voltunk itt, és azért tetszett, mert a pezsgő víz feloldotta a nyári allergiámat, a növényérzékenységemet, sőt még nagyon jó játékokat is játszottunk hárman. Csak a második nap volt ugyan szép napsütéses és kellemes, de még így is nagyon élveztük. Ha nem jártam volna meg az ún. Halászfesztivált, bizony most elveszne rá a remény.
Kiváló 2018. január 14.a párjával járt itt
Röviden , Tömören : Ez egy remek Hely . Már többször jártunk itt és mindig tökéletesen meg voltunk elégedve mindennel. Sok a szervezett program . Az étkezés nagyon jó. Svédasztalos rendszer , bőséges reggeli ( hideg -meleg ). A vacsora is tökéletes. A személyzet kifogástalan. Udvaris szolgálatkész .
Hotel Karos Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosAlma u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád