Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse

Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse
Új Tanyacsárda Étterem LajosmizseÚj Tanyacsárda Étterem Lajosmizse
Új Tanyacsárda Étterem LajosmizseÚj Tanyacsárda Étterem Lajosmizse

Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse bemutatkozása

Az Új Tanyacsárda Lajosmizse Budapest felé eső részén található, mintegy 50 hektárnyi területen. Az ide látogató vendégek a híres magyaros ízek mellett a hagyományokat idéző programok közül is választhatnak: a magyaros folklórprogram, lehetőség van romantikus utazásra nosztalgiagőzössel; ökör-, malac- és csirkesütésre nyárson; parasztlakodalmas folklórműsorra, vendégül láthatja Önöket a cigány vajda, és részesei lehetnek egy amolyan igazi magyaros gulyáspartinak is.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 27.gyerekekkel járt itt
Az Új Tanyacsárda lovasbemutatóval egybekötött vasárnapi ebédet kínál, előzetes foglalás alapján, de lehet csak a bemutatón résztvenni. Egyéb napokon csoportok számára szervezett bemutatókhoz lehet csatlakozni. A környezet gyönyörű, nagy, füves területek, sok árnyas fával. A lovasbemutató helyszíne nincs messze, nagyon érdekes program. Más háziállatokat is meg lehet nézni és egy játszótér is van.
Gyenge 2020. június 1.a párjával járt itt
Ma 13 órára foglaltam helyet a párommal. Bár ne tettük volna. . . A pünkösdi menüt választottuk, ahol a fő fogás egyenesen pocsék volt, a két kutyám köszönettel elfogadta, mert ők kapták meg. A húsok agyonszárítva, a zöldség köret csak nyomokban a tartárért külön kellett szólni, csak annyit kaptunk, hogy éppen összemocskolták vele a kínálót.
Kiváló 2019. szeptember 16.barátokkal járt itt
Meglepetés születésnapot tartottunk az Új Tanyacsárdában, amely a Tanyacsárda profi csapatának és az elismerésre méltó, figyelmes és kiváló vendégszeretetének köszönhetően felejthetetlen élményt adott, nem csak az ünnepeltnek hanem a vendégeknek is. Alig akartunk másnap haza menni :)))) Gratulálok és hálás köszönetem, mert ilyen profi és elhivatott csapat nélkül ez nem sikerült volna! ! ! !
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
Életünk egyik legszebb napja volt, melyhez nagyban hozzájárultak a lajosmizsei Új Tanyacsárda nyújtotta élmények is. Már önmagában a környezet is mesébe illő a csárda körül, élénk zöld fű, vágtázó ménes, hangos madárcsicsergés, tökéletes puszta romantika.
Gyenge 2016. május 15.családjával járt itt
2016. Május. 14-én. 50-dik. házassági évfordulónkat ünnepeltük. 10 személyre foglaltunk helyet, a vacsorára fél 6 körül érkeztünk. Nagyon kedves barátságos fogadtatásban volt részünk,a kiszolgálás,tisztaság hibátlan,felszolgálók kedvesek! Amit kifogásolok azt sajnos akkor kellett volna megtennem nem most.
2016. február 17.barátokkal járt itt
Torkos csütörtök alkalmából mentünk el négyen Lajosmizsére az Új Tanyacsárdába. Mindennel elégedettek voltunk; gyors volt a kiszolgálás és nem kellett várnunk semmire annak ellenére, hogy teljesen teltház volt az étteremben.
Finomak, ízletesek és frissek voltak az ételek.
Tiszta, rendezett körülmények és az illemhely is higiénikus volt.
A választék lehetne nagyobb.
Kiváló 2014. november 10.családjával járt itt
Igazi profi vendéglátás. A pincér asztalhoz kisér, tud ajánlani és fejből megjegyzi a rendelést, majd kb negyed óra mulva mindenki elé pontosan szerviroz (8 féle ételt kértünk! ) Az étel profin szervirozott, izvilága kitünő. Az étel minden összetevője friss, egyedi kéréseket is szó nélkül teljesítenek (pl én az uborka salátát sok fokhagymával szeretem -úgy kaptam!
Kiváló 2014. október 22.gyerekekkel járt itt
Alföldi nádfedeles csárda, mestergerendákkal, mesteri ételekkel, gyönyörű környezetben. . . A vendéget várják, nem várakoztatják, köszöntik! Étlapot adnak, a bizonytalan vendégnek ételt ajánlanak! A választék nagy, a vendég baja hasonlóan nagy! Az étel érkezik, vele együtt az ízek, illatok is megérkeznek!
Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse a térképen
6050 LajosmizseBene 625.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar