Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse
6050 Lajosmizse, Bene 625.

Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse a térképen

diétás ételek ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic

Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse bemutatkozása

Az Új Tanyacsárda Lajosmizse Budapest felé eső részén található, mintegy 50 hektárnyi területen. Az ide látogató vendégek a híres magyaros ízek mellett a hagyományokat idéző programok közül is választhatnak: a magyaros folklórprogram, lehetőség van romantikus utazásra nosztalgiagőzössel; ökör-, malac- és csirkesütésre nyárson; parasztlakodalmas folklórműsorra, vendégül láthatja Önöket a cigány vajda, és részesei lehetnek egy amolyan igazi magyaros gulyáspartinak is.
Lovastelepünk lóállománya ma már több, mint 120 lóból áll: a telepen megtalálhatóak a magyar félvér és a lipicai fajták is. Ez a lovastelep szintén számtalan lehetőséget rejt magában: lovasbemutató, éjszakai ló-show tábortüzes boszorkánytánccal, a puszta homokbuckái közötti kocsikázás színesíthetik itt a családok és csoportok programját. A csárda területén a vendégek megismerkedhetnek az őshonos magyar állatokkal is: láthatnak itt szürkemarhát, rackajuhot, szamarat, és a baromfiudvarban pulykát, kacsát, gyöngytyúkot.
Az Új Tanyacsárda területén 3 darab (2 darab maximum négy ágyas és 1 darab maximum három ágyas) fürdőszobával, televízióval, minibárral felszerelt vendégszoba áll a vendégek rendelkezésére. Maximum 11 fő elhelyezésére alkalmas.

Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse képei

Szállások Lajosmizse városában
Wellness csomagok Lajosmizse városában

Új Tanyacsárda Étterem Lajosmizse vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Meglepetés születésnapot tartottunk az Új Tanyacsárdában, amely a Tanyacsárda profi csapatának és az elismerésre méltó, figyelmes és kiváló vendégszeretetének köszönhetően felejthetetlen élményt adott, nem csak az ünnepeltnek hanem a vendégeknek is. Alig akartunk másnap haza menni :)))) Gratulálok és hálás köszönetem, mert ilyen profi és elhivatott csapat nélkül ez nem sikerült volna!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Életünk egyik legszebb napja volt, melyhez nagyban hozzájárultak a lajosmizsei Új Tanyacsárda nyújtotta élmények is. Már önmagában a környezet is mesébe illő a csárda körül, élénk zöld fű, vágtázó ménes, hangos madárcsicsergés, tökéletes puszta romantika.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. Május. 14-én. 50-dik. házassági évfordulónkat ünnepeltük. 10 személyre foglaltunk helyet, a vacsorára fél 6 körül érkeztünk. Nagyon kedves barátságos fogadtatásban volt részünk,a kiszolgálás,tisztaság hibátlan,felszolgálók kedvesek! Amit kifogásolok azt sajnos akkor kellett volna megtennem nem most. Hárman rendeltünk (cigánypecsenyét)na az volt a Minek nevezzelek?

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 17.
Torkos csütörtök alkalmából mentünk el négyen Lajosmizsére az Új Tanyacsárdába. Mindennel elégedettek voltunk; gyors volt a kiszolgálás és nem kellett várnunk semmire annak ellenére, hogy teljesen teltház volt az étteremben. Finomak, ízletesek és frissek voltak az ételek. Tiszta, rendezett körülmények és az illemhely is higiénikus volt.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi profi vendéglátás. A pincér asztalhoz kisér, tud ajánlani és fejből megjegyzi a rendelést, majd kb negyed óra mulva mindenki elé pontosan szerviroz (8 féle ételt kértünk! ) Az étel profin szervirozott, izvilága kitünő. Az étel minden összetevője friss, egyedi kéréseket is szó nélkül teljesítenek (pl én az uborka salátát sok fokhagymával szeretem -úgy kaptam!

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Alföldi nádfedeles csárda, mestergerendákkal, mesteri ételekkel, gyönyörű környezetben. . . A vendéget várják, nem várakoztatják, köszöntik! Étlapot adnak, a bizonytalan vendégnek ételt ajánlanak! A választék nagy, a vendég baja hasonlóan nagy! Az étel érkezik, vele együtt az ízek, illatok is megérkeznek! A fogyasztás gasztronómiai élmény, mert az élményhez mindent felszolgálnak!

Legnépszerűbb csomagok Lajosmizsén és környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness részleg használattal, masszázzsal, romantikus programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2019.12.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
4 nap/3 éjszaka 21.165,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznótorral, szauna használattal, retro discoval, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2019.10.13. - 2020.10.13.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, ünnepi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 13.358,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2021.04.21.

Szállodák Lajosmizse környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Lajosmizse
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Lajosmizse
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Hotel Aquarell Lajosmizse
Karácsonyi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Aquarell hétköznapok (1 éjtől)

Új Tanyacsárda Étterem LajosmizseX