Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse ★★★

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
6050 Lajosmizse, Alsólajos 224.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse a térképen

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse értékelése:

1. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
3. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse bemutatkozása

Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a pihenés és a sport, a természetjárás és a kultúrprogramok kedvelőinek egyaránt ideális úticél. Szobái kényelmesek, hangulatosak, hatalmas parkjában pedig a kicsik és a nagyobbak is könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő kikapcsolódást.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse képei

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
Nagy reményekkel érkeztünk a Geréby Kúriába, izgatottan vártuk már az utazásunk napját. A recepción kivételes kedvességgel fogadtak bennünket, már akkor tudtuk, hogy szuper helyre érkeztünk. A környezet csodálatos, lenyűgöző. Az házias ételek finomak, bőségesek. A pincérek kedvesek, udvariasak,figyelmesek, mosolygósak.
Válasz az értékelésre - 2020. február 10.
Kedves Erika,

A Geréby kúria teljes kollektívája nevében köszönjük az elismerő szavakat. Bízunk benne, hogy lesz még lehetőségünk Önöket szállodánkban üdvözölni!
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezet, remek és nagyon finom reggeli, bőséges és nagy választékú vacsorák. A kiszolgálás tökéletes. Még a dohányzókra is különös figyelmet , remek teret és helyet biztosítottak, aminek nagyon örültem. Sportolásra és túrázásra remek hely, a lovas sport rajongóinak ajánlom. A park esti sétákra nagyon alkalmas a park minden része ki van világítva.
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
Alsós gyermekeinkkel töltöttünk a Geréby kúriában két éjszakát. A környezet, minden részlet alaposan megtervezett, nagyon színvonalas és láthatóan nagy hangsúlyt fektetnek a vendég biztonságára (külön portás őrzi az udvaron a melléképületeket és a parkot, ill. a parkolót). Nagyon kedves és figyelmes kiszolgálást kaptunk az étteremben, igényesen elkészített és nagyon finom ételeket.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Összességében nagyon tetszett az itt eltöltött 2 nap. A Hotellel és a személyzettel is nagyon elégedett voltam. A szolgáltatások közül a wellness részleg lehetne nagyobb is, ill. az ingyenes póni lovaglásnál nem kerültünk sorra. A húsvéti programok és a fantasztikus ételek viszont kárpótoltak mindenért.
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon kulturált, tiszta, ideális , pihenésre, szórakozásra, kiválóan kikapcsolódásra. A személyzet nagyon figyelmes, segítőkészek, az ételek kiválóak, attól függetlenül , hogy svéd asztalos rendszerben van. Nyugalom , csend, harmónia légkörét árasztja a kúria.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Minden nagyon szuper volt! Egy negatívumot tudok csak említeni, de az nem csökkentheti a maximálisan jó összhatást- gyér világïtás a szobában- ! Imãdtam ott lenni!n
Válasz az értékelésre - 2019. április 25.
Kedves Katalin! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Reméljük, hogy esetleg következő alkalommal is meglátogatják a Geréby Kúriát.
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Szakmai konferenciát rendeztünk. Nem egyszerű 300 fő ellátása, navigálása. A csapat segítőkész volt, még a partnereink és a magunk őrültségeit is a legnagyobb nyugalommal fogadták. Pozitív visszajelzéseket kaptunk a résztvevőktől. Az ételek felségesek voltak, gondoltak a betegséggel küzdő vendégekre is. Az étlap tartalmazott glutén-, cukor-, tejmentes finomságokat is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Férjemmel töltöttünk el itt 4 napot(júli 30-aug. 2). Szülinapi ajándékként kapta a pihenést. Nagyon jól éreztük magunkat. Wellness részt használtuk legtöbbet(szauna. infra szauna. pezsgőfürdő. szolárium). Félpanziós ellátást vettünk igénybe,ami nagyon kiadós volt. Lovaskocsikázáson is részt vettünk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Húsvétkor voltunk a Geréby Kúriában. Az szálloda jó helyen van,csendes. A szoba tiszta,kényelmes és elég nagy. Főépületben nem zavart a welness,vagy a biliárd és a csocsó hangja! Legfőképpen a fiatal,udvarias,szolgálatkész személyzettel voltunk megelégedve. Mindent megtettek a vendégért. Az ételek jók,gyümölcs is bőséges! A program is érdekes,emlékezetes marad!
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A négy nap alatt nem unatkoztunk egy percet sem, A személyzet mosolygós, udvarias magatartása az első perctől megkönnyítette a Szilveszterre való hangolódást. A programok remek színt adtak az ott töltött napoknak, összekovácsolták a vendégsereget. A Kúria gazdája klasszikus törődéssel és jókedvvel vezényelte végig e napokat! Ha tehetjük, újra eljövünk!

Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Lajosmizse
6 nap/5 éjszaka 9.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovaskocsikázással, kincskereső sétával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
Érvényes: 2021.03.29-ig
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gőzkabin és a szaunák használatával, Sunday Lunch-on való részvétellel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.28.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.02-ig
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.03.29.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.117,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátáss, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Manófarm belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Lajosmizse
4 nap/3 éjszaka 19.633,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, lovaglással/oktatással, sétakocsikázással, jógával, játékos vetélkedőkkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.

Szállodák Lajosmizse környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Hotel Aquarell Cegléd
Napi ár 4 vagy több főre
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Napi árak

LajosmizseX