Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse ★★★

4,6
a 4 lajosmizsei szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar LajosmizseGeréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse bemutatkozása

Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a pihenés és a sport, a természetjárás és a kultúrprogramok kedvelőinek egyaránt ideális úticél. Szobái kényelmesek, hangulatosak, hatalmas parkjában pedig a kicsik és a nagyobbak is könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő kikapcsolódást.

A Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar legnépszerűbb csomagjai

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
Hotel Kapitány Sümeg

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2022. július 14.gyerekekkel járt itt
A lovaglás miatt választottuk a helyet. Az általános tisztaság rendben van, de iszonyatosan sok a légy! Értem én, hogy istálló, meg állatok, de a szobák és az étterem is jóval messzebb voltak, mégis borzasztóan sok légy volt mindenhol. A szobába lépéskor kb 100 darab, egy része döglötten az ablak és a szúnyogháló között, a többi repkedve.
Kiváló 2021. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes a tornácos ház. A park csodálatos, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész. Gyönyörű környezetben kellemesen töltöttük el az időt. A wellness kissé "lelakott"… Nem tetszett, hogy az első napon a wellness ablaka tele volt döglött léggyel és cukorpapírral meg használt papírzsebkendővel, és ez az utolsó napig ott volt!
Kiváló 2021. július 31.gyerekekkel járt itt
Lovaglás céljából unokával voltunk. Minden rendben volt. Egy boldog nyaralás. Az Jól esett hogy nem kellett sietve eltávoznunk. Szeretettel gondolunk Önökre.
2020. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes nyugodt pihenésre vágytam és azt gondolom hogy sikerült is.Jól éreztük magunkat kis családommal ,a személyzet kedves segítőkész volt ,az ételek nagyon finomak és mindig frissek voltak.Egyedül a mini fürdőszoba volt negatív ,de a környezet kárpótolt érte. Köszönjük
Kiváló 2020. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk ezen a csodalatos helyen. A belépésünktől a kicsekkolàsig minden rólunk, vendégekről szólt ! Kellemes ,nyugodt környezet, kiváló személyzet! ! Gyerek és felnőtt egyaránt talál programot magának: szuper kinti medence, ping pong, kondigépek , gyönyörű park, bicikli ( ingyenes ), teniszpálya, csocsó, billiárd,stb.
2020. június 11.gyerekekkel járt itt
Mindent nagyon színvonalasnak volt, egyedül a wellness részleg szellőztethetősége nem volt megoldva. Annak kertre nyíló ajtaját mindig bezárva találtuk.
Kiváló 2020. január 9.a párjával járt itt
Nagy reményekkel érkeztünk a Geréby Kúriába, izgatottan vártuk már az utazásunk napját. A recepción kivételes kedvességgel fogadtak bennünket, már akkor tudtuk, hogy szuper helyre érkeztünk. A környezet csodálatos, lenyűgöző. Az házias ételek finomak, bőségesek. A pincérek kedvesek, udvariasak,figyelmesek, mosolygósak.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar válasza
Kedves Erika,

A Geréby kúria teljes kollektívája nevében köszönjük az elismerő szavakat. Bízunk benne, hogy lesz még lehetőségünk Önöket szállodánkban üdvözölni!
2020. február 10., Varga Zoltán, Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Kiváló 2019. augusztus 30.a párjával járt itt
Csodálatos környezet, remek és nagyon finom reggeli, bőséges és nagy választékú vacsorák. A kiszolgálás tökéletes. Még a dohányzókra is különös figyelmet , remek teret és helyet biztosítottak, aminek nagyon örültem. Sportolásra és túrázásra remek hely, a lovas sport rajongóinak ajánlom.
Kiváló 2019. május 8.gyerekekkel járt itt
Alsós gyermekeinkkel töltöttünk a Geréby kúriában két éjszakát. A környezet, minden részlet alaposan megtervezett, nagyon színvonalas és láthatóan nagy hangsúlyt fektetnek a vendég biztonságára (külön portás őrzi az udvaron a melléképületeket és a parkot, ill. a parkolót).
2019. április 23.gyerekekkel járt itt
Összességében nagyon tetszett az itt eltöltött 2 nap. A Hotellel és a személyzettel is nagyon elégedett voltam. A szolgáltatások közül a wellness részleg lehetne nagyobb is, ill. az ingyenes póni lovaglásnál nem kerültünk sorra. A húsvéti programok és a fantasztikus ételek viszont kárpótoltak mindenért.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse a térképen
6050 LajosmizseAlsólajos 224.
• szabadtéri úszómedence • szauna • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 35 kg-ig: 9900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 6900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 6900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 6900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Hotel Négy Évszak