Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse ★★★

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
1. helyezett Lajosmizse

6050 Lajosmizse, Alsólajos 224.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse a térképen

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse értékelése:

1. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
35. helyezett Dél Alföldön - 501 szállás közül

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse bemutatkozása

Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a pihenés és a sport, a természetjárás és a kultúrprogramok kedvelőinek egyaránt ideális úticél. Szobái kényelmesek, hangulatosak, hatalmas parkjában pedig a kicsik és a nagyobbak is könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő kikapcsolódást.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse képei

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse vélemények

2017. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Céges rendezvény keretében jártam a helyen, így csak a szállásról, a környezetről és az étteremről tudok véleményt írni. A tornácos házak szobái nagyon kicsik. Csoda, hogy befért a 2 ágy. A fürdő, mint bármely hotelben ,egy személyesek. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet előtt le a kalappal. Udvariasak, segítőkészek, mindig mosolyognak.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Maga a kúria területe és a rajta lévő lehetőségek már az első pillanatban nagyon elnyerte a tetszésünket. Ezt még felülmúlták a fantasztikusan megszervezett programok, a személyzet kedvessége,az ételek bőséges kínálata, ízletessége valamint az otthonos kis szobácska!
Köszönjük Geréby Kúria!
Válasz az értékelésre - 2017. január 9.
Köszönjük szépen az elismerő szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Párommal és kisfiammal tőltöttünk el itt 4 napot és nagyon jól éreztük magunkat. A szálláshely nagyon tiszta és szépen kialakított. Külön jó volt, hogy a wellness részt csak mi használtuk, nagyon jól el voltunk. A reggelinél kicsi a választék és unalmas, a panziós étlapon lehetne több választási lehetőség is.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Kifejezetten azért választottuk ezt a hotelt, hogy megismerkedjünk a lovaglással. Eddigi legkedvesebb emlékem ahogy a recepción vártak bennünket és ahogy a hétvége alatt hozzáálltak kéréseinkhez. Nagyon segítőkész, profi csapattal találkoztunk itt! A szállás tiszta és rendezett. A park nagy és gondozott. A wellnes kicsi, de nem is az volt a cél, hogy ott töltsük az időnket.
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
Mindennel elégedettek voltunk, különösen a dec. 31-én szervezett "ügyességi vetélkedő a vendégek között a Lovasudvarban" tetszett 10 fős társaságunknak nagyon. A személyzet, az ételek kiválóak voltak. Egyetlen dolog nem tetszett: Szilveszter éjszakára nem csak a hotelvendégeket hívták meg a szilveszteri mulatságra, hanem még plusz több száz embert.
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
A Panzió kellemes, de sajnos a szobával nem voltunk megelégedve. Tornácos szobák hoz nagyon hiányzik az előszoba , nem nagyon lehet mozogni benne. Bőrönd nehezen tárolható. A személyzet, kedves, barátságos, az étkezés bőséges, de semmi, extra, a köret hideg. Az édesség gondolom cukrász hiányában, átlagon aluli. Ennek ellenére kellemes volt, kívánunk boldog Új Évet.

2015. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27.
2015. áprilisában és júliusában jártam itt céges rendezvényen. mindennel elégedett voltam, úgy a szállás, mind az ellátás minőségével. a szálloda szobái tiszták, a berendezés praktikus és igényes, az ételek ízletesek, bőségesek. a személyzet szolgálatkész, és előzékeny.terveinkben szerepel, hogy magánemberként is visszatérünk :)
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes 5 napot töltöttünk el itt. Mivel tavaly is ezt a szállodát választottuk, ezért tudtuk, hogy most is ide térünk vissza. Most sem csalódtunk! Sőt pozitívum volt idén az ablakon a szúnyogháló. A recepciósok kedvesek, segítőkészek, az ételek finomak és bőségesek. A pincérek figyelmesek, mosolygósak, kedvesek. A reggeli választéka nagyon bőséges és sokféle.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Télen voltunk egy éjszakát, szuperül éreztük magunkat! Épp (zártkörű ? )céges rendezvény volt, ettől függetlenül megoldották, hogy kapjunk vacsorát az étteremben, ami nagyon ízletes, és bőséges volt. Félpanziós ellátás volt, de így is volt bőven választék. Az ételekkel, és a borral is nagyon meg voltunk elégedve.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 éjszakát töltöttünk tornácos szobában,ami nagyon szép, csak egy kicsit meleg volt, de leginkább az időjárás tehetett erről. A hely nagyon szép (tó, vadkacsák) és sok a programlehetőség is. Mi lovasbemutatón voltunk és pusztai kocsikázáson. Sportolásra is számtalan lehetőség van (úszás, tenisz, lovaglás, kondi szoba), iiletve egy ki wellness is van, de ez nyáron elég is volt.

Lajosmizse
3-4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.28. - 2018.01.02.
Lajosmizse
2-3 éjszaka 13.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, üdvözlőitallal, lovaglás oktatással, wellness részleg és sportpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
Akár 1 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, meglepetés bekészítéssel, wellness kuponnal, parkolással
2017.01.23. - 2017.12.22.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.17.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, bel- és kültéri játékok használatával, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.27.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Máriabesnyői Bazilika látogatással, miseboros borkóstolós vacsorával
2017.12.15. - 2018.03.15.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 25.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, fürdőbelépővel, ajándék ebéddel, szilveszteri gálavacsorával, Bereczki Zoltán fellépésével, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.670,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2014.12.22. - 2017.12.31.
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 14.1450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sétakocsikázással, kerékpárhasználattal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 11.600,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, wellness részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Őszi áreső (min. 2 éj)
Békés Boldog Karácsony (min. 2 éj)
Párosan szép az élet (1 éjtől)

LajosmizseX