Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse ★★★

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
1. helyezett Lajosmizse

6050 Lajosmizse, Alsólajos 224.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse a térképen

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse értékelése:

1. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse bemutatkozása

Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a pihenés és a sport, a természetjárás és a kultúrprogramok kedvelőinek egyaránt ideális úticél. Szobái kényelmesek, hangulatosak, hatalmas parkjában pedig a kicsik és a nagyobbak is könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő kikapcsolódást.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse képei

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse vélemények

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Szakmai konferenciát rendeztünk. Nem egyszerű 300 fő ellátása, navigálása. A csapat segítőkész volt, még a partnereink és a magunk őrültségeit is a legnagyobb nyugalommal fogadták. Pozitív visszajelzéseket kaptunk a résztvevőktől. Az ételek felségesek voltak, gondoltak a betegséggel küzdő vendégekre is. Az étlap tartalmazott glutén-, cukor-, tejmentes finomságokat is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Férjemmel töltöttünk el itt 4 napot(júli 30-aug. 2). Szülinapi ajándékként kapta a pihenést. Nagyon jól éreztük magunkat. Wellness részt használtuk legtöbbet(szauna. infra szauna. pezsgőfürdő. szolárium). Félpanziós ellátást vettünk igénybe,ami nagyon kiadós volt. Lovaskocsikázáson is részt vettünk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Húsvétkor voltunk a Geréby Kúriában. Az szálloda jó helyen van,csendes. A szoba tiszta,kényelmes és elég nagy. Főépületben nem zavart a welness,vagy a biliárd és a csocsó hangja! Legfőképpen a fiatal,udvarias,szolgálatkész személyzettel voltunk megelégedve. Mindent megtettek a vendégért. Az ételek jók,gyümölcs is bőséges! A program is érdekes,emlékezetes marad!
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A négy nap alatt nem unatkoztunk egy percet sem, A személyzet mosolygós, udvarias magatartása az első perctől megkönnyítette a Szilveszterre való hangolódást. A programok remek színt adtak az ott töltött napoknak, összekovácsolták a vendégsereget. A Kúria gazdája klasszikus törődéssel és jókedvvel vezényelte végig e napokat! Ha tehetjük, újra eljövünk!

2017. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Céges rendezvény keretében jártam a helyen, így csak a szállásról, a környezetről és az étteremről tudok véleményt írni. A tornácos házak szobái nagyon kicsik. Csoda, hogy befért a 2 ágy. A fürdő, mint bármely hotelben ,egy személyesek. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet előtt le a kalappal. Udvariasak, segítőkészek, mindig mosolyognak.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Maga a kúria területe és a rajta lévő lehetőségek már az első pillanatban nagyon elnyerte a tetszésünket. Ezt még felülmúlták a fantasztikusan megszervezett programok, a személyzet kedvessége,az ételek bőséges kínálata, ízletessége valamint az otthonos kis szobácska!
Köszönjük Geréby Kúria!
Válasz az értékelésre - 2017. január 9.
Köszönjük szépen az elismerő szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Párommal és kisfiammal tőltöttünk el itt 4 napot és nagyon jól éreztük magunkat. A szálláshely nagyon tiszta és szépen kialakított. Külön jó volt, hogy a wellness részt csak mi használtuk, nagyon jól el voltunk. A reggelinél kicsi a választék és unalmas, a panziós étlapon lehetne több választási lehetőség is.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Kifejezetten azért választottuk ezt a hotelt, hogy megismerkedjünk a lovaglással. Eddigi legkedvesebb emlékem ahogy a recepción vártak bennünket és ahogy a hétvége alatt hozzáálltak kéréseinkhez. Nagyon segítőkész, profi csapattal találkoztunk itt! A szállás tiszta és rendezett. A park nagy és gondozott. A wellnes kicsi, de nem is az volt a cél, hogy ott töltsük az időnket.
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
Mindennel elégedettek voltunk, különösen a dec. 31-én szervezett "ügyességi vetélkedő a vendégek között a Lovasudvarban" tetszett 10 fős társaságunknak nagyon. A személyzet, az ételek kiválóak voltak. Egyetlen dolog nem tetszett: Szilveszter éjszakára nem csak a hotelvendégeket hívták meg a szilveszteri mulatságra, hanem még plusz több száz embert.
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
A Panzió kellemes, de sajnos a szobával nem voltunk megelégedve. Tornácos szobák hoz nagyon hiányzik az előszoba , nem nagyon lehet mozogni benne. Bőrönd nehezen tárolható. A személyzet, kedves, barátságos, az étkezés bőséges, de semmi, extra, a köret hideg. Az édesség gondolom cukrász hiányában, átlagon aluli. Ennek ellenére kellemes volt, kívánunk boldog Új Évet.

Lajosmizse
2-3 éjszaka 13.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti programokkal, wellness-részleg használattal, sportpályák és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Lajosmizse
2-3 éjszaka 12.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pusztai kocsikázással, kerékpárbérléssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tünde Vendégház
Tiszakécske
5 nap/4 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.05.30-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.
Ceglédi Apartmanpark & Kemping
Cegléd
Lajosmizse
2-3 éjszaka 10.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, üdvözlőitallal, kincskereső sétával, wellness-részleg és játszópark használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig

Szállodák Lajosmizse környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Hotel Aquarell Cegléd
Napi ár 2 vagy több főre
Téli fűszeres feltöltődés (min. 2 éj)
Aquarell téli pihenés (min. 3 éj)

LajosmizseX