Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse ★★★

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
6050 Lajosmizse, Alsólajos 224.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse a térképen

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse értékelése:

1. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
2. helyezett Dél Alföldön - 561 szállás közül

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse bemutatkozása

Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a pihenés és a sport, a természetjárás és a kultúrprogramok kedvelőinek egyaránt ideális úticél. Szobái kényelmesek, hangulatosak, hatalmas parkjában pedig a kicsik és a nagyobbak is könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő kikapcsolódást.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse képei

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
Nagy reményekkel érkeztünk a Geréby Kúriába, izgatottan vártuk már az utazásunk napját. A recepción kivételes kedvességgel fogadtak bennünket, már akkor tudtuk, hogy szuper helyre érkeztünk. A környezet csodálatos, lenyűgöző. Az házias ételek finomak, bőségesek. A pincérek kedvesek, udvariasak,figyelmesek, mosolygósak.
Válasz az értékelésre - 2020. február 10.
Kedves Erika,

A Geréby kúria teljes kollektívája nevében köszönjük az elismerő szavakat. Bízunk benne, hogy lesz még lehetőségünk Önöket szállodánkban üdvözölni!
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezet, remek és nagyon finom reggeli, bőséges és nagy választékú vacsorák. A kiszolgálás tökéletes. Még a dohányzókra is különös figyelmet , remek teret és helyet biztosítottak, aminek nagyon örültem. Sportolásra és túrázásra remek hely, a lovas sport rajongóinak ajánlom. A park esti sétákra nagyon alkalmas a park minden része ki van világítva.
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
Alsós gyermekeinkkel töltöttünk a Geréby kúriában két éjszakát. A környezet, minden részlet alaposan megtervezett, nagyon színvonalas és láthatóan nagy hangsúlyt fektetnek a vendég biztonságára (külön portás őrzi az udvaron a melléképületeket és a parkot, ill. a parkolót). Nagyon kedves és figyelmes kiszolgálást kaptunk az étteremben, igényesen elkészített és nagyon finom ételeket.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Összességében nagyon tetszett az itt eltöltött 2 nap. A Hotellel és a személyzettel is nagyon elégedett voltam. A szolgáltatások közül a wellness részleg lehetne nagyobb is, ill. az ingyenes póni lovaglásnál nem kerültünk sorra. A húsvéti programok és a fantasztikus ételek viszont kárpótoltak mindenért.
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon kulturált, tiszta, ideális , pihenésre, szórakozásra, kiválóan kikapcsolódásra. A személyzet nagyon figyelmes, segítőkészek, az ételek kiválóak, attól függetlenül , hogy svéd asztalos rendszerben van. Nyugalom , csend, harmónia légkörét árasztja a kúria.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Minden nagyon szuper volt! Egy negatívumot tudok csak említeni, de az nem csökkentheti a maximálisan jó összhatást- gyér világïtás a szobában- ! Imãdtam ott lenni!n
Válasz az értékelésre - 2019. április 25.
Kedves Katalin! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Reméljük, hogy esetleg következő alkalommal is meglátogatják a Geréby Kúriát.
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Szakmai konferenciát rendeztünk. Nem egyszerű 300 fő ellátása, navigálása. A csapat segítőkész volt, még a partnereink és a magunk őrültségeit is a legnagyobb nyugalommal fogadták. Pozitív visszajelzéseket kaptunk a résztvevőktől. Az ételek felségesek voltak, gondoltak a betegséggel küzdő vendégekre is. Az étlap tartalmazott glutén-, cukor-, tejmentes finomságokat is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Férjemmel töltöttünk el itt 4 napot(júli 30-aug. 2). Szülinapi ajándékként kapta a pihenést. Nagyon jól éreztük magunkat. Wellness részt használtuk legtöbbet(szauna. infra szauna. pezsgőfürdő. szolárium). Félpanziós ellátást vettünk igénybe,ami nagyon kiadós volt. Lovaskocsikázáson is részt vettünk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Húsvétkor voltunk a Geréby Kúriában. Az szálloda jó helyen van,csendes. A szoba tiszta,kényelmes és elég nagy. Főépületben nem zavart a welness,vagy a biliárd és a csocsó hangja! Legfőképpen a fiatal,udvarias,szolgálatkész személyzettel voltunk megelégedve. Mindent megtettek a vendégért. Az ételek jók,gyümölcs is bőséges! A program is érdekes,emlékezetes marad!
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A négy nap alatt nem unatkoztunk egy percet sem, A személyzet mosolygós, udvarias magatartása az első perctől megkönnyítette a Szilveszterre való hangolódást. A programok remek színt adtak az ott töltött napoknak, összekovácsolták a vendégsereget. A Kúria gazdája klasszikus törődéssel és jókedvvel vezényelte végig e napokat! Ha tehetjük, újra eljövünk!

Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lajosmizse
4 nap/3 éjszaka 19.633,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, lovaglással/oktatással, sétakocsikázással, jógával, játékos vetélkedőkkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Hotel Aquarell
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.27-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, privát wellness használattal, gyertyafényes vacsorával, pezsgőfürdőben pezsgőzéssel, kávé és tea bekészítéssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
2020.04.11. - 2020.04.13.
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.880 - 14.355,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.

Szállodák Lajosmizse környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Hotel Aquarell Cegléd
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Aquarell téli áreső (min. 2 éj)

LajosmizseX