Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse ★★★

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
1. helyezett Lajosmizse

6050 Lajosmizse, Alsólajos 224.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse a térképen

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse értékelése:

1. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
24. helyezett Dél Alföldön - 525 szállás közül

Akciós csomagok

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse bemutatkozása

Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a pihenés és a sport, a természetjárás és a kultúrprogramok kedvelőinek egyaránt ideális úticél. Szobái kényelmesek, hangulatosak, hatalmas parkjában pedig a kicsik és a nagyobbak is könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő kikapcsolódást.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse képei

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Férjemmel töltöttünk el itt 4 napot(júli 30-aug. 2). Szülinapi ajándékként kapta a pihenést. Nagyon jól éreztük magunkat. Wellness részt használtuk legtöbbet(szauna. infra szauna. pezsgőfürdő. szolárium). Félpanziós ellátást vettünk igénybe,ami nagyon kiadós volt. Lovaskocsikázáson is részt vettünk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Húsvétkor voltunk a Geréby Kúriában. Az szálloda jó helyen van,csendes. A szoba tiszta,kényelmes és elég nagy. Főépületben nem zavart a welness,vagy a biliárd és a csocsó hangja! Legfőképpen a fiatal,udvarias,szolgálatkész személyzettel voltunk megelégedve. Mindent megtettek a vendégért. Az ételek jók,gyümölcs is bőséges! A program is érdekes,emlékezetes marad!
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A négy nap alatt nem unatkoztunk egy percet sem, A személyzet mosolygós, udvarias magatartása az első perctől megkönnyítette a Szilveszterre való hangolódást. A programok remek színt adtak az ott töltött napoknak, összekovácsolták a vendégsereget. A Kúria gazdája klasszikus törődéssel és jókedvvel vezényelte végig e napokat! Ha tehetjük, újra eljövünk!

2017. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Céges rendezvény keretében jártam a helyen, így csak a szállásról, a környezetről és az étteremről tudok véleményt írni. A tornácos házak szobái nagyon kicsik. Csoda, hogy befért a 2 ágy. A fürdő, mint bármely hotelben ,egy személyesek. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet előtt le a kalappal. Udvariasak, segítőkészek, mindig mosolyognak.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Maga a kúria területe és a rajta lévő lehetőségek már az első pillanatban nagyon elnyerte a tetszésünket. Ezt még felülmúlták a fantasztikusan megszervezett programok, a személyzet kedvessége,az ételek bőséges kínálata, ízletessége valamint az otthonos kis szobácska!
Köszönjük Geréby Kúria!
Válasz az értékelésre - 2017. január 9.
Köszönjük szépen az elismerő szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Párommal és kisfiammal tőltöttünk el itt 4 napot és nagyon jól éreztük magunkat. A szálláshely nagyon tiszta és szépen kialakított. Külön jó volt, hogy a wellness részt csak mi használtuk, nagyon jól el voltunk. A reggelinél kicsi a választék és unalmas, a panziós étlapon lehetne több választási lehetőség is.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Kifejezetten azért választottuk ezt a hotelt, hogy megismerkedjünk a lovaglással. Eddigi legkedvesebb emlékem ahogy a recepción vártak bennünket és ahogy a hétvége alatt hozzáálltak kéréseinkhez. Nagyon segítőkész, profi csapattal találkoztunk itt! A szállás tiszta és rendezett. A park nagy és gondozott. A wellnes kicsi, de nem is az volt a cél, hogy ott töltsük az időnket.
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
Mindennel elégedettek voltunk, különösen a dec. 31-én szervezett "ügyességi vetélkedő a vendégek között a Lovasudvarban" tetszett 10 fős társaságunknak nagyon. A személyzet, az ételek kiválóak voltak. Egyetlen dolog nem tetszett: Szilveszter éjszakára nem csak a hotelvendégeket hívták meg a szilveszteri mulatságra, hanem még plusz több száz embert.
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
A Panzió kellemes, de sajnos a szobával nem voltunk megelégedve. Tornácos szobák hoz nagyon hiányzik az előszoba , nem nagyon lehet mozogni benne. Bőrönd nehezen tárolható. A személyzet, kedves, barátságos, az étkezés bőséges, de semmi, extra, a köret hideg. Az édesség gondolom cukrász hiányában, átlagon aluli. Ennek ellenére kellemes volt, kívánunk boldog Új Évet.

2015. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27.
2015. áprilisában és júliusában jártam itt céges rendezvényen. mindennel elégedett voltam, úgy a szállás, mind az ellátás minőségével. a szálloda szobái tiszták, a berendezés praktikus és igényes, az ételek ízletesek, bőségesek. a személyzet szolgálatkész, és előzékeny.terveinkben szerepel, hogy magánemberként is visszatérünk :)

Lajosmizse
3-4 éjszaka 23.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sétakocsikázással, kerékpár használattal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.22. - 2018.12.31.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
2018.08.17. - 2018.08.20.
Napsugár Nyaraló
Tiszaalpár
2018.08.29. - 2019.08.19.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2-3 éjszaka 17.917,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.31.
Zsófia Panzió
Kecskemét
Akár 1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2019.01.08.
Airport Hotel Budapest
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, internet elérhetőséggel
2018.08.24. - 2018.12.29.
Lajosmizse
2-3 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaglás oktatással, wellness részleg és sportpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2018.12.31.
X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem és strand használattal, sport- és gyermekprogramokkal, sportolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Príma Vendégház
Tiszakécske
2018.08.22. - 2019.08.19.
Ceglédi Apartmanpark & Kemping
Cegléd
5 nap/4 éjszaka 6.325,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, meglepetés bekészítéssel, fürdőbelépővel, ital vagy jégkrémkuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.20.
2017.01.18. - 2018.12.31.

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Ezüst fenyő (min. 2 éj)

LajosmizseX