Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse ★★★

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
6050 Lajosmizse, Alsólajos 224.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse a térképen

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse értékelése:

1. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
9. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse bemutatkozása

Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a pihenés és a sport, a természetjárás és a kultúrprogramok kedvelőinek egyaránt ideális úticél. Szobái kényelmesek, hangulatosak, hatalmas parkjában pedig a kicsik és a nagyobbak is könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő kikapcsolódást.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse képei

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
Egy kellemes nyugodt pihenésre vágytam és azt gondolom hogy sikerült is.Jól éreztük magunkat kis családommal ,a személyzet kedves segítőkész volt ,az ételek nagyon finomak és mindig frissek voltak.Egyedül a mini fürdőszoba volt negatív ,de a környezet kárpótolt érte. Köszönjük

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 14.
4 nap 3 éjszakát töltöttünk ezen a csodalatos helyen. A belépésünktől a kicsekkolàsig minden rólunk, vendégekről szólt ! Kellemes ,nyugodt környezet, kiváló személyzet! ! Gyerek és felnőtt egyaránt talál programot magának: szuper kinti medence, ping pong, kondigépek , gyönyörű park, bicikli ( ingyenes ), teniszpálya, csocsó, billiárd,stb.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 11.
Mindent nagyon színvonalasnak volt, egyedül a wellness részleg szellőztethetősége nem volt megoldva. Annak kertre nyíló ajtaját mindig bezárva találtuk.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
Nagy reményekkel érkeztünk a Geréby Kúriába, izgatottan vártuk már az utazásunk napját. A recepción kivételes kedvességgel fogadtak bennünket, már akkor tudtuk, hogy szuper helyre érkeztünk. A környezet csodálatos, lenyűgöző. Az házias ételek finomak, bőségesek. A pincérek kedvesek, udvariasak,figyelmesek, mosolygósak.
Válasz az értékelésre - 2020. február 10.
Kedves Erika,

A Geréby kúria teljes kollektívája nevében köszönjük az elismerő szavakat. Bízunk benne, hogy lesz még lehetőségünk Önöket szállodánkban üdvözölni!
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezet, remek és nagyon finom reggeli, bőséges és nagy választékú vacsorák. A kiszolgálás tökéletes. Még a dohányzókra is különös figyelmet , remek teret és helyet biztosítottak, aminek nagyon örültem. Sportolásra és túrázásra remek hely, a lovas sport rajongóinak ajánlom. A park esti sétákra nagyon alkalmas a park minden része ki van világítva.
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
Alsós gyermekeinkkel töltöttünk a Geréby kúriában két éjszakát. A környezet, minden részlet alaposan megtervezett, nagyon színvonalas és láthatóan nagy hangsúlyt fektetnek a vendég biztonságára (külön portás őrzi az udvaron a melléképületeket és a parkot, ill. a parkolót). Nagyon kedves és figyelmes kiszolgálást kaptunk az étteremben, igényesen elkészített és nagyon finom ételeket.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Összességében nagyon tetszett az itt eltöltött 2 nap. A Hotellel és a személyzettel is nagyon elégedett voltam. A szolgáltatások közül a wellness részleg lehetne nagyobb is, ill. az ingyenes póni lovaglásnál nem kerültünk sorra. A húsvéti programok és a fantasztikus ételek viszont kárpótoltak mindenért.
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon kulturált, tiszta, ideális , pihenésre, szórakozásra, kiválóan kikapcsolódásra. A személyzet nagyon figyelmes, segítőkészek, az ételek kiválóak, attól függetlenül , hogy svéd asztalos rendszerben van. Nyugalom , csend, harmónia légkörét árasztja a kúria.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Minden nagyon szuper volt! Egy negatívumot tudok csak említeni, de az nem csökkentheti a maximálisan jó összhatást- gyér világïtás a szobában- ! Imãdtam ott lenni!n
Válasz az értékelésre - 2019. április 25.
Kedves Katalin! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Reméljük, hogy esetleg következő alkalommal is meglátogatják a Geréby Kúriát.
Varga Zoltán (Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar)

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Szakmai konferenciát rendeztünk. Nem egyszerű 300 fő ellátása, navigálása. A csapat segítőkész volt, még a partnereink és a magunk őrültségeit is a legnagyobb nyugalommal fogadták. Pozitív visszajelzéseket kaptunk a résztvevőktől. Az ételek felségesek voltak, gondoltak a betegséggel küzdő vendégekre is. Az étlap tartalmazott glutén-, cukor-, tejmentes finomságokat is.

Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.15. - 2021.11.25.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
Érvényes: 2022.09.01-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 38.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 31-én teljes ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, téli finomságokkal, szilveszter éjjel ünnepi zenés vacsorával, szilveszteri műsor meglepetés vendéggel, tűzijátékkal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 22.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.09-ig
Sipito Pihenőpark
Pilis
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.25-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 16.179,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, korcsolyapálya használattal, délutánonként süteménnyel, forralt borral és teával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Lajosmizse
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 24.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, pezsgőfürdő és szauna használattal, sportolási lehetőségekkel, játszóparkkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

LajosmizseX