Sültgalamb Leányvár

Grand Hotel Esztergom

Sültgalamb Leányvár vélemények

2076
2024. március 14.egyedül járt itt
szbeli egy megbízható, ha ő mondja, hogy jót vacsoráztak itt, akkor biztosan így is van. Tehát akkor nekem is jó egy ebéd-félére. Így aztán benzinfogytáig hajtottam árkon-bokron át, hogy Leányváron ebédeljek, ha már. . . mert mi lesz, ha egyszer megkérdezi az egyik unokám, hogy nagyapa, hogy is volt azzal a sültgalambbal Leányváron?
Sültgalamb Leányvár - Étel/italSültgalamb Leányvár - Étlap/itallapSültgalamb Leányvár - Étlap/itallapSültgalamb Leányvár - EgyébSültgalamb Leányvár - Külső képSültgalamb Leányvár - Külső képSültgalamb Leányvár - Belső
2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Nem olyan régen a párommal voltunk kirándulni és este amikor a szállásunk felé tartottunk megpillantottuk ezt az elég feltünő piros buszt az út mellett Leányváron áthaladva. Gondoltuk megállunk és vacsorázunk egyet. Kedves kiszolgálást kaptunk. Igaz 20-30 percet kellett várni mert folyamatosan csengett a telefon a megrendelések miatt.