Fürge Páva Monor

Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve

Fürge Páva Monor vélemények

2024. március 24.családjával járt itt
Csoda hely Monor belvárosában, ahová felnőtt lányaimmal tértünk be. Már messziről csalogató, ezer, gondosan megalkotott részlet, a kerthelyiség is egy csoda, még madarak, teknős, aranyhal is van. Válogatott dekorációk, bent is varázslatos miliő és jó kis süti és szendvics választék.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1086 feltöltött kép
Kiváló 2023. december 18.a párjával járt itt
Szinte nem is tudom, hogy az elragadtatott lelkendezésemen túl miként fogalmazzam meg az élményt, amelyet ez a hely tegnap okozott! Itt kerestem olyan helyet, ahol hazafelé útban nem nagy ebédet, de friss szendvicset és hozzá minőségi sört kaphatunk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 18.családjával járt itt
A Fürge Páva egy igazi elvarázsolt hely, egyedi dizájnnal, rengeteg zöld növénnyel, csodás terasszal. Az atmoszféra 6 pont az ötből. A kiszolgálás is kedves. Tartanak helyi minőségi borokat és kézműves söröket a Szent András sörfőzdétől.
Fürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - EgyébFürge Páva Monor - Egyéb