Op-Art Étterem Monor

2200 Monor, Ady Endre u. 87-89.

Op-Art Étterem Monor a térképen

Op-Art Étterem Monor értékelése:

2. helyezett a 10 monori étterem közül
73. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

étterem, szálláshely étterme

Op-Art Étterem Monor vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Már sokadszorra rendelünk elvitelre. Nem hiába. Eddigi tapasztalat alapján minőséget,ízletes ételt készítenek. Most is a 2személyes Op-Art tál,2személyes Haver tál,BBQ bélszín steak a megszokott ízlésesen elkészült. A megbeszélt időre elkészítve,melegen,becsomagolva várt. Mégegy jó pont,hogy K&H szépkártya elfogadó hely. Nagyon köszönjük és hamarosan újra rendelünk!

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 4-es főútról letérve találtunk rá erre a kedves kis étteremre (ami panzió is egyben). Parkolni zárt helyen, az étterem belső parkolójában is lehet. Fedett kerthelyiség, szépen kiépített rózsakapuval és kerti tavacskával. Kint foglaltunk helyet, és hamar jött is a fiatal felszolgáló, aki felvette a rendelést.

Legnépszerűbb csomagok Monoron és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.

Szállodák Monor környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Monor
Libra Hotel Monor
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)

Op-Art Étterem MonorX