Op-Art Étterem Monor
2200 Monor, Ady Endre u. 87-89.

Op-Art Étterem Monor a térképen

Szállások Monor városában
Wellness csomagok Monor városában

Op-Art Étterem Monor vélemények

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Lányom esküvőjét tartottuk ebben az étteremben. Rövid idő állt rendelkezésünkre, hogy találjunk egy ünnepi ebéd helyszínt 18 főre. Szerencsére megtaláltam ezt az éttermet. Nagyon rugalmasak, étlapból is választhattunk és magunknak is összeállíthattunk kétszemélyes tálakat. Koktélozhattunk, különböző belga csokis italokat, desszerteket lehet fogyasztani.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Már sokadszorra rendelünk elvitelre. Nem hiába. Eddigi tapasztalat alapján minőséget,ízletes ételt készítenek. Most is a 2személyes Op-Art tál,2személyes Haver tál,BBQ bélszín steak a megszokott ízlésesen elkészült. A megbeszélt időre elkészítve,melegen,becsomagolva várt. Mégegy jó pont,hogy K&H szépkártya elfogadó hely. Nagyon köszönjük és hamarosan újra rendelünk!

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 4-es főútról letérve találtunk rá erre a kedves kis étteremre (ami panzió is egyben). Parkolni zárt helyen, az étterem belső parkolójában is lehet. Fedett kerthelyiség, szépen kiépített rózsakapuval és kerti tavacskával. Kint foglaltunk helyet, és hamar jött is a fiatal felszolgáló, aki felvette a rendelést.

Legnépszerűbb csomagok Monoron és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 35.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással
2021.04.30. - 2021.12.23.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Monor környékén
Hotel Aquarell Monor
Libra Hotel Monor
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Monor
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)
Egy éjszakás kaland

Op-Art Étterem MonorX