Kellemes hangulatú étterem. Közel a zenélő szökökuthoz. A kiszolgálás gyors és figyelmes volt. Az ételek gyorsan elkészültek és nagyon finomak voltak. Külön köszönet a kedves, udvarias kiszolgálásért!
A sütemények mutatósak, de a piskóta olyan száraz, azt nem tudják elkészíteni, még a vastag krém ellenére is. Még tanulni kellene, milyen egy jó piskóta. - sajnos... larosa, larosa, larosa