Sóstó Park Hotel Nyíregyháza

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Sóstó Park Hotel Nyíregyháza vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. január 22.a párjával járt itt
Az évindító wellness programunkat Nyíregyházán, a Sóstó Hotelben kezdtük meg. Igen jó döntésnek bizonyult! A kívül-belül igényesen kialakított szálló Nyíregyháza szomszédságában, Sóstón helyezkedik el. Szépen berendezett szobák és közös helyiségek, rendkívül udvarias személyzet és nagyszerű konyha várt minket.
Kiváló 2022. január 24.gyerekekkel járt itt
Hosszabb kihagyás után "kimozdultunk". Szép időt fogtunk ki, szándékosan korábban érkeztünk Nyíregyházára. Tettünk egy kirándulást a Vadasparkban, amit télen is érdemes meglátogatni. Csak ennek utána mentünk a Hotelbe, ami kívülről is nagyon szép (és esti kivilágításban is). Hamar túl voltunk a bejelentkezési procedúrán és elfoglalhattuk a szobát.
Kiváló 2019. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Várakozáson felüli tisztaság a felújított épületben. Az eddigi véleményekkel ellentétben, mind a 3 reggelinél FRISS! péksütemény, kifli, kalács volt. Csendes környék, liftes épület, kedves és udvarisa személyzet, szaunázási lehetőség, kedvezményes belépők az állatkertbe és a fürdőbe. Ami hiányozhat: Wifi és (főleg nyáron) hűtőszekrény.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Erzsébet program keretében pihentünk itt. Nagyon jó szálláshely, családias hangulatú, közel mindenhez. Csendes helyen van, kerékpárt biztosítanak az aktív túrázáshoz. Bejártuk a parkerdőt. Nagyon kellemes 5 napot töltöttünk itt.
Kalandpark van a hotel területén gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Az étterem választéka megfelelő. A szobák tágasak.