Hotel Hunor Sátoraljaújhely ★★★★

3,9Szolgáltatás
4,2Étkezés
4,6Elhelyezkedés

A Hotel Hunor Sátoraljaújhely legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Wellness csomag (min. 2 éj)
Wellness csomag
70.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.20-ig
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
53.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től reggelivel
2021.12.22-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Vital Zalakaros
69.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től kiváló félpanzióval

Hotel Hunor Sátoraljaújhely vélemények

Kiváló 2021. augusztus 9.csoporttal járt itt
Fantasztikus volt az ellátás, nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek változatosak és nagyon finomak voltak! Senki nem maradt éhes! A személyzet nagyon barátságos és kedves! A környezet csodálatos! A szobák tiszták és kényelmesek voltak! Ár-érték arányban többet ért, mint amire számítottunk!
Köszönjük szépen Hotel Hunor! Fantasztikus élmény volt!
2020. június 4.gyerekekkel járt itt
Karantén utáni első szabad hétvégét itt töltöttük a család felével. Remek kikapcsolódás, nyugodt környezet és gyönyörű táj! Számos látnivaló a környéken, nem is tudtunk mindent belesűríteni a 3 napba, úgyhogy vissza fogunk térni a kibővített családdal télen. A kalandpark közelsége volt az elsődleges a szállás kiválasztásánál, mivel az volt a fő csapásvonal.
5Elhelyezkedés
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67856 feltöltött kép
2019. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Családunkkal, 3 gyerekkel töltöttünk itt el a nyári szünetben 6 napot. Már hónapokkal korábban lefoglaltuk a szállást. A benyomásaink vegyesek, de összességében pozitívak voltak, azt minden esetre le kell szögezni, hogy NEM 4 csillagos szintű a szállás. Mi egy tetőtéri lakosztályban voltunk: összenyitható előszoba, 2 fürdő, 2 hálószoba (2, illetve 3 ágyas).
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - EgyébHotel Hunor Sátoraljaújhely - KörnyékHotel Hunor Sátoraljaújhely - Külső képHotel Hunor Sátoraljaújhely - KörnyékHotel Hunor Sátoraljaújhely - VendéglátásHotel Hunor Sátoraljaújhely - KörnyékHotel Hunor Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor Sátoraljaújhely - KörnyékHotel Hunor Sátoraljaújhely - KörnyékHotel Hunor Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor Sátoraljaújhely - VendéglátásHotel Hunor Sátoraljaújhely - Szórakozás/SportHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - Medence/kertHotel Hunor Sátoraljaújhely - WellnessHotel Hunor Sátoraljaújhely - Szórakozás/SportHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - VendéglátásHotel Hunor Sátoraljaújhely - EgyébHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - BelsőHotel Hunor Sátoraljaújhely - Külső képHotel Hunor Sátoraljaújhely - Medence/kertHotel Hunor Sátoraljaújhely - Külső kép
Még több kép (27 db) >>
Átlagos 2019. augusztus 22.a párjával járt itt
Augusztusban jártunk ott a párommal. Nagyon kellemes kirándulásokat lehet tenni a környéken. Zemplén csodás hely, a hotel pedig jó helyen van a zempléni kalandpark mellett. A kerítés másik oldalán szarvasok legelésznek, mi ezt láttuk az ablakunkból. Nem húznám le a hotelt,mert nem rossz, de nem is különösen jó.
3Tisztaság
3Szolgáltatások
3Étkezés
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Egyéb
Átlagos 2019. január 17.a párjával járt itt
A hotel berendezése megfelelő. Kisebb hátrány, hogy nincs felvonó, így a 3. emeletre idősebb vagy nehezen közlekedő személy nehezen jut fel. A konyha nem kínál széles választékot, de finom, és a személyzet nagyon szolgálatkész. A wellnes részleg eléggé elhasznált, ráférne egy kisebb - nagyobb javítás.
2Szolgáltatások
3Étkezés
3Elhelyezkedés
Kiváló 2018. december 8.barátokkal járt itt
Jó elhelyezkedésű, megnyerő külsejű hotel. A személyzet szívélyes, mindenben segítőkész. Ott van, amikor kell, észrevétlen, amikor az kell. A konyha, étterem kissé szűk választékú, de azon belül nem egyhangú és nem is szegényes, az ételek finomak. A szoba berendezése rendben, de az ágy alatt nem volt takarítás, ott por volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. június 18.a párjával járt itt
Kalandozáshoz, túrázáshoz ideális helyen van,A Tesco felé néző a szobákból kezeletlen területre látni . Kissé elhasznált szoba bútorok Segítőkész udvarias személyzet . Nem túl nagy választékú de ízletes konyha. Közvetlen mellette van a Kalandpark . . . ez nagyon jó. 4*-os szállodában lift nincs ,csomaggal a másodikra felmászni nehéz.
3Szolgáltatások
Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szobánk szép és tiszta volt,a személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés-félpanzió-bőséges,finom és ha bármi elfogyott azt pótolták! Többen írták hogy kicsi a wellness részleg. Minket ez abszolút nem zavart,hiszen annyi látnivaló,program van a környéken hogy időnk sem volt a medencében úszkálni/ücsörögni!
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - Szobák
Átlagos 2018. április 3.a párjával járt itt
Kellemes környezetben elhelyezkedő szálloda, mely ár-érték arányban jó választás.
Kellemes kedves személyzet, tiszta kényelmes szoba, bőséges reggeli vacsora.
A welnes részleg viszont nem az igazi.
4Ár / érték arány
4Kényelem
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Nagyon kedves, barátságos hely. Szép környezet, friss levegő. Csodálatos a környék rengeteg látnivalóval. A szobánk kényelmes, meleg, tiszta volt, az ott dolgozók mind mosolygósak, mindent megtettek értünk. Az ételek finomak, bőségesek, változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is.
31 értékelés / 4 oldalon
Hotel Hunor Sátoraljaújhely a térképen
3980 SátoraljaújhelyTorzsás u. 25.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 4200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • borozó
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink