Hotel Hunor Sátoraljaújhely
3980 Sátoraljaújhely, Torzsás u. 25.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely a térképen

Hotel Hunor Sátoraljaújhely értékelése:

1. helyezett a 13 sátoraljaújhelyi szállás közül

Hotel Hunor Sátoraljaújhely képei

Hotel Hunor Sátoraljaújhely vélemények

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 4.
Karantén utáni első szabad hétvégét itt töltöttük a család felével. Remek kikapcsolódás, nyugodt környezet és gyönyörű táj! Számos látnivaló a környéken, nem is tudtunk mindent belesűríteni a 3 napba, úgyhogy vissza fogunk térni a kibővített családdal télen. A kalandpark közelsége volt az elsődleges a szállás kiválasztásánál, mivel az volt a fő csapásvonal.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Családunkkal, 3 gyerekkel töltöttünk itt el a nyári szünetben 6 napot. Már hónapokkal korábban lefoglaltuk a szállást. A benyomásaink vegyesek, de összességében pozitívak voltak, azt minden esetre le kell szögezni, hogy NEM 4 csillagos szintű a szállás. Mi egy tetőtéri lakosztályban voltunk: összenyitható előszoba, 2 fürdő, 2 hálószoba (2, illetve 3 ágyas).

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban jártunk ott a párommal. Nagyon kellemes kirándulásokat lehet tenni a környéken. Zemplén csodás hely, a hotel pedig jó helyen van a zempléni kalandpark mellett. A kerítés másik oldalán szarvasok legelésznek, mi ezt láttuk az ablakunkból. Nem húznám le a hotelt,mert nem rossz, de nem is különösen jó.

Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel berendezése megfelelő. Kisebb hátrány, hogy nincs felvonó, így a 3. emeletre idősebb vagy nehezen közlekedő személy nehezen jut fel. A konyha nem kínál széles választékot, de finom, és a személyzet nagyon szolgálatkész. A wellnes részleg eléggé elhasznált, ráférne egy kisebb - nagyobb javítás.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó elhelyezkedésű, megnyerő külsejű hotel. A személyzet szívélyes, mindenben segítőkész. Ott van, amikor kell, észrevétlen, amikor az kell. A konyha, étterem kissé szűk választékú, de azon belül nem egyhangú és nem is szegényes, az ételek finomak. A szoba berendezése rendben, de az ágy alatt nem volt takarítás, ott por volt.

lacika TOP szállásértékelő
Értékelt: 2018. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kalandozáshoz, túrázáshoz ideális helyen van,A Tesco felé néző a szobákból kezeletlen területre látni . Kissé elhasznált szoba bútorok Segítőkész udvarias személyzet . Nem túl nagy választékú de ízletes konyha. Közvetlen mellette van a Kalandpark . . . ez nagyon jó. 4*-os szállodában lift nincs ,csomaggal a másodikra felmászni nehéz.

Értékelt: 2018. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szobánk szép és tiszta volt,a személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés-félpanzió-bőséges,finom és ha bármi elfogyott azt pótolták! Többen írták hogy kicsi a wellness részleg. Minket ez abszolút nem zavart,hiszen annyi látnivaló,program van a környéken hogy időnk sem volt a medencében úszkálni/ücsörögni!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezetben elhelyezkedő szálloda, mely ár-érték arányban jó választás.
Kellemes kedves személyzet, tiszta kényelmes szoba, bőséges reggeli vacsora.
A welnes részleg viszont nem az igazi.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Nagyon kedves, barátságos hely. Szép környezet, friss levegő. Csodálatos a környék rengeteg látnivalóval. A szobánk kényelmes, meleg, tiszta volt, az ott dolgozók mind mosolygósak, mindent megtettek értünk. Az ételek finomak, bőségesek, változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is. Pozitívum, hogy a későn reggelizők is választhatnak minden ételből - pótolják azokat.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Nem bántuk meg, hogy az év végi kikapcsolódáshoz ezt a hotelt választottuk. A szobáink kifejezetten kényelmesek és tiszták ( jó illatú) voltak, az ételek változatosak, bőségesek, a személyzet minden tagja elragadó. A szilveszteri party nagyon jó volt, ami a zenekarnak is köszönhető. Egyedül az időjárás nem kedvezett nekünk:) Mindenkinek ajánlani tudom.

Sátoraljaújhely
5 nap/4 éjszaka 51.250,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, bowling és teniszpálya használattal, állatfarm belépővel, medence, pezsgőfürdő, szauna és játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
Érvényes: 2022.02.25-ig
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.12.31-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 23.033 - 36.295,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
Érvényes: 2022.02.25-ig
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.313,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
2-4 éjszaka 23.880,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel és csónakázással, bowlingpálya használattal, kerékpárkölcsönzéssel, játszótér használattal
2021.04.01. - 2021.04.05.
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Sátoraljaújhely környékén
Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Húsvét Kőkapun- kastélyban (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Szállás ellátás nélkül

SátoraljaújhelyX