Hotel Hunor Sátoraljaújhely
3980 Sátoraljaújhely, Torzsás út 25.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely a térképen

Hotel Hunor Sátoraljaújhely értékelése:

1. helyezett a 13 sátoraljaújhelyi szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Hunor Sátoraljaújhely bemutatkozása

A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó szolgáltatója. A szálloda 26 db kétágyas és 4 db lakosztályos szobaelhelyezéssel rendelkezik, és a következőkben felsorolt szolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére: bowling, asztali foci, biliárd, tenisz, szolárium, masszázs, uszoda, jakuzzi, szauna.

A hotel mellett található kalandparkban az idelátogatók széleskörű szolgáltatásokat vehetnek igénybe, mint például: bob, libegő, sí, hófánk, kalandtúra park, quad, túraösvények.
Természetes, hogy az egykori Zemplén vármegye fővárosában, a szálloda kiváló lehetőséget kínál a környező természeti, kulturális, muzeális, sport és egyéb célpontok eléréséhez.
Túrákat lehet szervezni, ahol a vendégeink minden irányú érdeklődést kielégítő nevezetességekkel találkozhatnak, illetve programokban vehetnek részt. Csak néhány példát kiragadva: Sárospatak, mint a Bodrog-parti Athén, ahol a Rákóczi–vár emelkedik a folyóparton, a Megyer-hegyi tengerszem, mely a 2011-es Origo szavazáson első helyet ért el az Ország Természeti Csodái között, a Magyar Nyelv Múzeuma Széphalomban, a füzéri vár mint koronaőr, a füzérradványi Károlyi-kastély mint az arisztokrácia jelképe, a telkibányai Aranybánya Múzeum mint a középkor nevezetessége, Vizsoly, a híres Biblia-hely, Hollóháza, a magyar porcelángyártás egyik ékessége, amik kiegészülnek a vidék rendkívüli növény- és állatvilágával.
Mi helyiek azt szoktuk mondani, hogy egyedül tengerünk nincs, az összes többit megoldottuk, vagy ha igény van, megoldjuk. Mindenkit arra biztatunk, hogy legyen a csodálatos Zemplén élményének részese elérhető áron.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely képei

Hotel Hunor Sátoraljaújhely vélemények

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 4.
Karantén utáni első szabad hétvégét itt töltöttük a család felével. Remek kikapcsolódás, nyugodt környezet és gyönyörű táj! Számos látnivaló a környéken, nem is tudtunk mindent belesűríteni a 3 napba, úgyhogy vissza fogunk térni a kibővített családdal télen. A kalandpark közelsége volt az elsődleges a szállás kiválasztásánál, mivel az volt a fő csapásvonal.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Családunkkal, 3 gyerekkel töltöttünk itt el a nyári szünetben 6 napot. Már hónapokkal korábban lefoglaltuk a szállást. A benyomásaink vegyesek, de összességében pozitívak voltak, azt minden esetre le kell szögezni, hogy NEM 4 csillagos szintű a szállás. Mi egy tetőtéri lakosztályban voltunk: összenyitható előszoba, 2 fürdő, 2 hálószoba (2, illetve 3 ágyas).

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban jártunk ott a párommal. Nagyon kellemes kirándulásokat lehet tenni a környéken. Zemplén csodás hely, a hotel pedig jó helyen van a zempléni kalandpark mellett. A kerítés másik oldalán szarvasok legelésznek, mi ezt láttuk az ablakunkból. Nem húznám le a hotelt,mert nem rossz, de nem is különösen jó.

Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel berendezése megfelelő. Kisebb hátrány, hogy nincs felvonó, így a 3. emeletre idősebb vagy nehezen közlekedő személy nehezen jut fel. A konyha nem kínál széles választékot, de finom, és a személyzet nagyon szolgálatkész. A wellnes részleg eléggé elhasznált, ráférne egy kisebb - nagyobb javítás.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó elhelyezkedésű, megnyerő külsejű hotel. A személyzet szívélyes, mindenben segítőkész. Ott van, amikor kell, észrevétlen, amikor az kell. A konyha, étterem kissé szűk választékú, de azon belül nem egyhangú és nem is szegényes, az ételek finomak. A szoba berendezése rendben, de az ágy alatt nem volt takarítás, ott por volt.

lacika TOP szállásértékelő
Értékelt: 2018. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kalandozáshoz, túrázáshoz ideális helyen van,A Tesco felé néző a szobákból kezeletlen területre látni . Kissé elhasznált szoba bútorok Segítőkész udvarias személyzet . Nem túl nagy választékú de ízletes konyha. Közvetlen mellette van a Kalandpark . . . ez nagyon jó. 4*-os szállodában lift nincs ,csomaggal a másodikra felmászni nehéz.

Értékelt: 2018. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szobánk szép és tiszta volt,a személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés-félpanzió-bőséges,finom és ha bármi elfogyott azt pótolták! Többen írták hogy kicsi a wellness részleg. Minket ez abszolút nem zavart,hiszen annyi látnivaló,program van a környéken hogy időnk sem volt a medencében úszkálni/ücsörögni!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezetben elhelyezkedő szálloda, mely ár-érték arányban jó választás.
Kellemes kedves személyzet, tiszta kényelmes szoba, bőséges reggeli vacsora.
A welnes részleg viszont nem az igazi.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Nagyon kedves, barátságos hely. Szép környezet, friss levegő. Csodálatos a környék rengeteg látnivalóval. A szobánk kényelmes, meleg, tiszta volt, az ott dolgozók mind mosolygósak, mindent megtettek értünk. Az ételek finomak, bőségesek, változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is. Pozitívum, hogy a későn reggelizők is választhatnak minden ételből - pótolják azokat.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Nem bántuk meg, hogy az év végi kikapcsolódáshoz ezt a hotelt választottuk. A szobáink kifejezetten kényelmesek és tiszták ( jó illatú) voltak, az ételek változatosak, bőségesek, a személyzet minden tagja elragadó. A szilveszteri party nagyon jó volt, ami a zenekarnak is köszönhető. Egyedül az időjárás nem kedvezett nekünk:) Mindenkinek ajánlani tudom.

Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Sátoraljaújhely
4 nap/ 3 éjszaka 16.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, állatfarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 56.846,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Sátoraljaújhely
6 nap/5 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, masszázzsal, állatfarm belépővel, pezsgőfürdő, medence és szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness sziget és kültéri jakuzzi használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással, all inclusive italfogyasztással
Érvényes: 2021.03.14-ig
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, az Aquarius Élményfürdő medencéinek használatával, fitness terem és wellness részleg használattal, játszósarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 20.429 - 38.903,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.369 - 9.948,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2021.06.23-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.11.27-ig
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.27-ig

Szállodák Sátoraljaújhely környékén
Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Mini vakáció (min. 2 éj)