Hotel Hunor Sátoraljaújhely
3980 Sátoraljaújhely, Torzsás út 25.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely a térképen

Hotel Hunor Sátoraljaújhely értékelése:

1. helyezett a 13 sátoraljaújhelyi szállás közül

Hotel Hunor Sátoraljaújhely bemutatkozása

A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó szolgáltatója. A szálloda 26 db kétágyas és 4 db lakosztályos szobaelhelyezéssel rendelkezik, és a következőkben felsorolt szolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére: bowling, asztali foci, biliárd, tenisz, szolárium, masszázs, uszoda, jakuzzi, szauna.

A hotel mellett található kalandparkban az idelátogatók széleskörű szolgáltatásokat vehetnek igénybe, mint például: bob, libegő, sí, hófánk, kalandtúra park, quad, túraösvények.
Természetes, hogy az egykori Zemplén vármegye fővárosában, a szálloda kiváló lehetőséget kínál a környező természeti, kulturális, muzeális, sport és egyéb célpontok eléréséhez.
Túrákat lehet szervezni, ahol a vendégeink minden irányú érdeklődést kielégítő nevezetességekkel találkozhatnak, illetve programokban vehetnek részt. Csak néhány példát kiragadva: Sárospatak, mint a Bodrog-parti Athén, ahol a Rákóczi–vár emelkedik a folyóparton, a Megyer-hegyi tengerszem, mely a 2011-es Origo szavazáson első helyet ért el az Ország Természeti Csodái között, a Magyar Nyelv Múzeuma Széphalomban, a füzéri vár mint koronaőr, a füzérradványi Károlyi-kastély mint az arisztokrácia jelképe, a telkibányai Aranybánya Múzeum mint a középkor nevezetessége, Vizsoly, a híres Biblia-hely, Hollóháza, a magyar porcelángyártás egyik ékessége, amik kiegészülnek a vidék rendkívüli növény- és állatvilágával.
Mi helyiek azt szoktuk mondani, hogy egyedül tengerünk nincs, az összes többit megoldottuk, vagy ha igény van, megoldjuk. Mindenkit arra biztatunk, hogy legyen a csodálatos Zemplén élményének részese elérhető áron.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely képei

Hotel Hunor Sátoraljaújhely vélemények

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Családunkkal, 3 gyerekkel töltöttünk itt el a nyári szünetben 6 napot. Már hónapokkal korábban lefoglaltuk a szállást. A benyomásaink vegyesek, de összességében pozitívak voltak, azt minden esetre le kell szögezni, hogy NEM 4 csillagos szintű a szállás. Mi egy tetőtéri lakosztályban voltunk: összenyitható előszoba, 2 fürdő, 2 hálószoba (2, illetve 3 ágyas).

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban jártunk ott a párommal. Nagyon kellemes kirándulásokat lehet tenni a környéken. Zemplén csodás hely, a hotel pedig jó helyen van a zempléni kalandpark mellett. A kerítés másik oldalán szarvasok legelésznek, mi ezt láttuk az ablakunkból. Nem húznám le a hotelt,mert nem rossz, de nem is különösen jó.

Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel berendezése megfelelő. Kisebb hátrány, hogy nincs felvonó, így a 3. emeletre idősebb vagy nehezen közlekedő személy nehezen jut fel. A konyha nem kínál széles választékot, de finom, és a személyzet nagyon szolgálatkész. A wellnes részleg eléggé elhasznált, ráférne egy kisebb - nagyobb javítás.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó elhelyezkedésű, megnyerő külsejű hotel. A személyzet szívélyes, mindenben segítőkész. Ott van, amikor kell, észrevétlen, amikor az kell. A konyha, étterem kissé szűk választékú, de azon belül nem egyhangú és nem is szegényes, az ételek finomak. A szoba berendezése rendben, de az ágy alatt nem volt takarítás, ott por volt.

Értékelt: 2018. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kalandozáshoz, túrázáshoz ideális helyen van,A Tesco felé néző a szobákból kezeletlen területre látni . Kissé elhasznált szoba bútorok Segítőkész udvarias személyzet . Nem túl nagy választékú de ízletes konyha. Közvetlen mellette van a Kalandpark . . . ez nagyon jó. 4*-os szállodában lift nincs ,csomaggal a másodikra felmászni nehéz.

Értékelt: 2018. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szobánk szép és tiszta volt,a személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés-félpanzió-bőséges,finom és ha bármi elfogyott azt pótolták! Többen írták hogy kicsi a wellness részleg. Minket ez abszolút nem zavart,hiszen annyi látnivaló,program van a környéken hogy időnk sem volt a medencében úszkálni/ücsörögni!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezetben elhelyezkedő szálloda, mely ár-érték arányban jó választás.
Kellemes kedves személyzet, tiszta kényelmes szoba, bőséges reggeli vacsora.
A welnes részleg viszont nem az igazi.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Nagyon kedves, barátságos hely. Szép környezet, friss levegő. Csodálatos a környék rengeteg látnivalóval. A szobánk kényelmes, meleg, tiszta volt, az ott dolgozók mind mosolygósak, mindent megtettek értünk. Az ételek finomak, bőségesek, változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is. Pozitívum, hogy a későn reggelizők is választhatnak minden ételből - pótolják azokat.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Nem bántuk meg, hogy az év végi kikapcsolódáshoz ezt a hotelt választottuk. A szobáink kifejezetten kényelmesek és tiszták ( jó illatú) voltak, az ételek változatosak, bőségesek, a személyzet minden tagja elragadó. A szilveszteri party nagyon jó volt, ami a zenekarnak is köszönhető. Egyedül az időjárás nem kedvezett nekünk:) Mindenkinek ajánlani tudom.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 16.
A szállodában volt sok évvel ezelőtt az esküvőnk és most visszatértünk ide - már gyermekeinkkel - házassági évfordulónk alkalmából. A hely még mindig magával ragadó, a természet közelségével,a kis kerti tóval, az azóta épült Bambi park szarvasaival. Köszönet a teljes személyzetnek a kedvességért, a figyelmességért, a remek ételekért, a sok mosolyért.

Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Sátoraljaújhely
4 nap/3 éjszaka 16.416,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.099 - 10.239,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.205 - 15.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 10.450 - 23.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Braun Vendégház
Sárospatak
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2020.09.06-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 16.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel és csónakázással, kerékpár kölcsönzéssel, bowling pálya használattal
Érvényes: 2020.06.11-ig
Sátoraljaújhely
5 nap/4 éjszaka 48.750,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, bowling vagy teniszpálya használattal, állatfarm belépővel, medence, pezsgőfürdő, szauna és játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Sátoraljaújhely környékén
Tavaszi hétköznapok - kastélyban (min. 2 éj)
Szállás ellátás nélkül
Napi ár 2 vagy több főre