Aquarium Étterem Abádszalók
5241 Abádszalók, Tömörkényi u. 2.

Aquarium Étterem Abádszalók a térképen

Szállások Abádszalók városában
Wellness csomagok Abádszalók városában

Aquarium Étterem Abádszalók vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Július közepi hétköznap este vacsoraidőben jártunk itt, nagy halas reményekkel. Erős 30%-os "lefedettségnél" 1 órát vártunk az előételünkre, amit sikerült a főétellel együtt kihozni. A tálalás fantáziátlan, bár a hal friss, semmi nem dobja fel (értsd: mirelitkrumpli, bundáshús/hal és ennyi (semmi próbálkozás még esetleges díszítésre sem, csak lazán úgy, mint 30 éve a falusi kisvendéglőkben):
Csak beltér van, kint nem lehet leülni étkezni.
Debrecen

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisza tavi túra még mindig,ezuttal Abádszalók. A várostól egy kicsit többet vártam,de ez van! Szállóvendégek vagyunk a vendégházban,igy kipróbáljuk az éttermet is,reggel indulás előtt. Az,az igazság,inkább a szállásértékelésnél kellene irnom,annyira kedves,barátságos a személyzet,maga a hely is kitünő. Az étteremben lévő asztal is egy akvárium!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Halimádók vagyunk. Ezen a nyáron többször jártunk az abádszalóki Aquárium étteremben és végigkóstoltuk a halkínálatot. Egyszerű, de remek ötlet az édes-savanyú harcsa akár bundában, akár bunda nélkül, különsen grillezett zöldséggel. A korhely halászlé fenséges. Nem tudom, honnan szerzik a harcsát és a süllőt, de sosem raktak elénk pangasiust!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Bár szezonon kívül jártunk itt, ezért aránylag kevés vendég volt, de ez nem jellemző, ahogy ezt a személyzettől megtudtuk. A hely nem régen nyitott, de nagyon szép, tiszta és a személyzet udvarias készséges. A választék bőséges és az árak is méltányosak. Nagy kár, hogy maga a város nagyon kezd lecsúszni a korábbi állapotához képest.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bőséges adagok,nagyon finom ételek,hangulat hibátlan.Tiszta rendezett környezet.Nagyon kreatív belső tér.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 24.
A hely nagyon hangulatos. Elegáns, vintage stílusú. Nagyon tuti hely lesz, ha már szereznek egy kis tapasztalatot is vendéglátásból és az ételeknél is ennyire odafigyelnek a részletekre. Amire nagyon oda kellene például, hogy a gyümölcslevesre rakott menta levél tiszta legyen. Ne bolti babapiskóta legyen hozzá. Vagy házi vagy inkább semmi.

Legnépszerűbb csomagok Abádszalókon és környékén
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.03.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2020.03.31.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Invest Vendégház

Szállodák Abádszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Abádszalók
Szent István Hotel Abádszalók
Panoráma Hotel Noszvaj Abádszalók
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Aquarium Étterem AbádszalókX