Albert99

Albert99 adatlapja

Regisztráció2017.07.31
Utoljára itt2020.08.19

Szörnyű 2017. július 31.egyedül járt itt
A harcsa legtöbbször pangasius! ! ! ! A süllő Viktória-tavi süllő! ! ! De az árlapon továbbra is a több ezer forinttal drágább szürkeharcsa és magyar süllő ára van. A halászlé agyonsózva azt jelenti: el akarják fedni a büdös fagyasztott hal szagát. A fél literes limonádé ára: 600 Ft! ! ! ! Szörnyű hely, különösen csúcsforgalomban.
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Halimádók vagyunk. Ezen a nyáron többször jártunk az abádszalóki Aquárium étteremben és végigkóstoltuk a halkínálatot. Egyszerű, de remek ötlet az édes-savanyú harcsa akár bundában, akár bunda nélkül, különsen grillezett zöldséggel. A korhely halászlé fenséges. Nem tudom, honnan szerzik a harcsát és a süllőt, de sosem raktak elénk pangasiust!
Szörnyű 2017. szeptember 7.egyedül járt itt
Egyedül voltam ott. Házi limonádé kizárólag 1 literes kancsóban. A pincér visszautasította a kérésemet, miszerint mi lenne, ha kettéosztanák két fél literesre. Vörösboros marhapörkölt. Elég gyorsan hozzák ki. Óriási adag. Ám kívül kifejezetten hideg, a közepe kifejezetten forró. Amiből csak arra tudok következtetni, hogy mikróban melegítették fel.