strcsaba

strcsaba adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Kisállattal utazó  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó
Regisztráció2014.06.22
Utoljára itt2018.03.19

Kiváló 2014. június 22.a párjával járt itt
Már 30 éve ismerem a helyet, a gyerekeimet ide fizettem be iskolás korukba ebédre és nagyon elégedett voltam, vagyok a hellyel! A személyzet készséges, udvarias, bátran bíztan a gondjaikra a gyerekeimet. Nemrégen jártunk itt családostol, de már az unokákkal! Szóval jó hely, maradunk hűséges vendégei!
2015. március 20.gyerekekkel járt itt
Családi ünnepet tartottunk, előzetes foglalással! Minden nagyon kellemes volt, az ételek finomak és elegendőek voltak. A kiszolgálás udvarias, gyors és készséges volt. Talán az egyetlen probléma, ami nem feltétlenül a helynek róható fel, hogy meglehetősen körülményes a parkolás, a hely kapacitásához képest nagyon kevés a parkolóhely.
Felhasználó fényképei:
Kakas Étterem Budapest - Kakas Étterem Budapest - Kakas Étterem Budapest - Kakas Étterem Budapest - Kakas Étterem Budapest - Kakas Étterem Budapest - Kakas Étterem Budapest -
2016. október 17.barátokkal járt itt
Kulturált a személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors, a konyha is jó! Az árak megfizethetőek. Annak ellenére, hogy meglehetősem későn érkeztünk az étlaporól minden volt és kedvesen fogadtak! Ehatároztuk a bartainkkal, hogy ha legközelebb erre járunk megint betérünk és a helyet ajánlani fogjuk másoknak is.