Czifra Csárda Abádszalók
5241 Abádszalók, István király út 133.

Czifra Csárda Abádszalók a térképen

Szállások Abádszalók városában
Wellness csomagok Abádszalók városában

Czifra Csárda Abádszalók vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
Nagyon egyedi hely, kitűnő ételek, kedves, barátságos tulajdonosok, a felszolgálók udvariasak és figyelmesek,
szóval szuper minden! A birkapörkölt egyenesen fenomenális! ! ! ! Ha csak tehetjük a Czifra csárdába megyünk,
még soha sem csalódtunk ,
minden friss , házijellegű és kiváló volt! Mindenkinek ajánlani tudom aki kedveli a házias ízeket!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A konyha nagyon jó a kiszolgálás szintén de a halászlé valami borzasztó. Elvitelre kértem egy harcsa halászlé(??)-t amit kaptam az mindennek nevezhető csak annak nem. Fogunk máskor is itt enni de azt biztosan nem!

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Nagyon kedves, hangulatos hely! Kitűnő ételeket ettünk! Egyikünk brassóit, és gyümolcslevest, másikunk zóna halászlevet és rántott harcsát. Az ebéd végén egy adag szuper palacsintát, ami persze két darabból állt. Minden friss, házijellegű és kiváló volt! A felszolgáló fiatalember, udvarias, készséges, és közvetlen, de mégsem volt tolakodó, inkább nagyon tisztelettudó .

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Már múlt évben megtetszett nekünk az étterem. Idén elhatároztuk, visszatérünk. Nem bántuk meg. Ugyanolyan kedves kiszolgálásban volt részünk, ugyanolyan finom és bőséges ételeket kaptunk, mint tavaly. Ugyanaz a kedves, figyelmes fiatalember szolgált ki minket, mint tavaly, nem kellett sokat várnunk az ételekre sem.

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal egy hosszú bringatúra után ültünk be ide enni. Maga a csárda nagyon kellemes kívül belül, mi kinn ültük le a jó levegőn. A kiszolgálás jó volt, az ételek is nagyon finomak, mindannyiunknak tetszett. Az adagok átlagosak, se nem sok, se nem kevés. Az elhelyezkedése a csárdának nem tudom szerencsés-e, szinte már kinn van a város határában, a központtól messze.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk családommal. Nem voltam még olyan vendéglátó helyen, ahol a tulajdonos rámutat az egyik asztalra és mosolyogva mondja: tavaly ott ültek, foglaljanak helyet. A kiszolgálás, az ételek változatlanul tökéletesek. Felüdülve és jóllakottan távoztunk idén is. Visszajövünk !

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak ajánlani tudom mindenkinek. A tulajdonosok, és pincérek végtelenül kedvesek ,vendégszeretők az ételek igazi házias frissen helyben készítettek, maga a környezet varázslatos igazi kis skanzen hangulatot idéz, nagymamáink,dédszüleink használati tárgyaival. . .

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos, igazi falusi vendéglátást idéző, tornácos étterem, udvarán minden kiegészítővel, ami a paraszti élet mindennapjait idézi. Az ételek minősége kiváló, a kiszolgálás udvarias, igazi békebeli. Az adagok bőségesek, a kiegészítők, és edények harmonizálnak a hely szellemével. A tisztaság kiváló. Nagyon elégedettek voltunk mindennel, bátran ajánlom mindenkinek.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Czifra csárda igen kedves élményünk volt. A csárda beltere családias, sajátos ötvözete a rusztikus-népi és a békebeli polgári ízlésvilágnak. A konyha klasszikus magyar, őszinte, szeretnivaló. A harcsa nemhogy nem pangasius, de nem is afrikai, hanem szürkeharcsa, azon belül friss, kifogástalan állagú.

Legnépszerűbb csomagok Abádszalókon és környékén
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.20.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.20.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 13.084,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.01.11.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.622 - 15.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2019.05.03. - 2020.05.31.
Old House
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.02. - 2021.01.28.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 19.764,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2020.12.23.
Invest Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Halháza Vendégház
Sirok
2020.01.28. - 2021.01.28.
Imola Hostel
2021.01.28. - 2020.01.28.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.26. - 2020.11.22.

Szállodák Abádszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Abádszalók
Szent István Hotel Abádszalók
Panoráma Hotel Noszvaj Abádszalók
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Czifra Csárda AbádszalókX