Füzes Étterem Abádszalók

5241 Abádszalók, Strand út 2.

Füzes Étterem Abádszalók a térképen

Füzes Étterem Abádszalók értékelése:

3. helyezett a 9 abádszalóki étterem közül
167. helyezett Észak Alföldön - 734 étterem közül

étterem, önkiszolgáló
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Arany Ászok, Kozel

Füzes Étterem Abádszalók bemutatkozása

Abádszalók egyetlen svédasztalos étterme korlátlan ételfogyasztással!

Füzes Étterem Abádszalók vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kerékpártúra alkalmából tekertünk el Abádszalókra, és tértünk be a Füzes Étterembe. . . Nincs nagy tapasztalatom a korlátlan fogyasztás területén, nem tudom mennyi féle étel a "normális", de én meg voltam elégedve azzal a 6-7 főétellel, 2 féle levessel, és vagy 3 féle desszerttel, ami közül lehetett választani.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Strandhoz nagyon közeli remek kis étterem! Ha Abádszalókon jársz akkor mindenképp ajánlom! Remek csapat, jó hangulat. A svédasztal mindig bővelkedik a finom ételektől. Kerthelység is van 2 db is. :) Reggeli ebéd és vacsorára is nyugodt szívvel betérhetsz. Az étterem előtt pedig tágas parkoló.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Új színfolt az abádszalóki vendéglátásban! A fiatal, agilis, világlátott menedzsment gondolt egy nagyot és a Füzes étterem elhanyagolt, régen nem használt épületéből színvonalas éttermet alakítottak ki. Korlátlan ételfogyasztás 1. 890 Ft-ért. Minden nap 5-6 féle főétel, 2 féle leves, 2 féle desszert, savanyúság, friss idénysaláta.

Legnépszerűbb csomagok Abádszalókon és környékén
Kristály Apartman
2020.10.31. - 2021.10.31.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
3 nap/2 éjszaka 21.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.05.21. - 2020.10.31.
Erika Vendégház
2020.10.31. - 2021.10.31.

Szállodák Abádszalók környékén
Kikelet Club Hotel Abádszalók
Panoráma Hotel Noszvaj Abádszalók
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

Füzes Étterem AbádszalókX