Tician71
Országjáró - 20 városban járt már

Tician71 adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2016.03.22
Utoljára itt2023.03.30

2019. február 6.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, retró hangulatú hely, kedves, udvarias személyzettel. Három napig ettünk, ittunk a Szalajka fogadó éttermében, és összességében szívesen gondolunk vissza az ott töltött időre. . . Több ételt is megkóstoltunk (pl. : csülök, bélszín, cigány, pisztráng, töltött káposzta stb. . .
Gyenge 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Az mindenképp pozitívum, hogy 11. 15-kor nyitva van egy csárda (ez az utóbbi pár évben kialakult "divat", hogy délben nyitnak az éttermek, szerintem idiotizmus. . . )! nem mindenki szeret 12 óra után ebédelni. De szerencsénkre (vagy nem:-) a fenti csárdába bebocsátást nyertünk.
Kiváló 2016. június 28., kollégákkal járt itt
Rendszeresen járunk ide ebédelni, és részemről még soha nem csalódtam az ételek minőségében/mennyiségében! A levesek parádésak! :-) Van, hogy annyira jó a leves, hogy 3-4-et is megeszek! :-) persze ilyenkor a második már "dobva". Az adagok bőségesek, és természetesen némi csomagolási díj ellenében el is vihetőek.