Horváth-kert Étterem Abádszalók

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Horváth-kert Étterem Abádszalók vélemények

2015. augusztus 26.a párjával járt itt
Nyaralás első estéjén tértünk be, még az úttól fáradtan :) így kiadós harcsázás mellett döntöttünk a párommal. Azonban leülés után két dolog tűnt fel: a pecsétes abrosz és a dolgát igen értő pincér anakronisztikus mivolta. Úgy döntöttünk mindezek ellenére, hogy maradunk, így tehát olyan finomat ettünk, amilyen finomat már régen - a harcsa igen ízletes volt.
Gyenge 2015. augusztus 2.családjával járt itt
Csak azok miatt irok véleményt,akik ide szeretnének látogatni. Ne tegyék,vegyenek felvágottat,péksüteménnyel. Több dolgot kóstoltunk,rendeltünk pörköltet,hát ki hallott már olyat,h méregerősre csinálják? Itt az volt,így cseréltem a gyerekkel,aki viszont angolosra sütött harcsát kapott,pocsék,édeskömény ízű tejbe főtt "gombamártással".
Szörnyű 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
2014. júliusában jártunk a Tisza tónál a férjemmel, biciklitúrán egy hétig. Poroszlón volt a szállásunk, de ahol éppen tartottunk, ott megálltunk enni. Így volt ez Abádszalókon a Horvát - kert étteremnél is, bár mi egy hölgy ajánlatára a Lila Akác éttermet kerestük, de mivel nem találtuk ( bár keresgéltünk volna tovább )itt kötöttünk ki.
Kiváló 2014. augusztus 21.családjával járt itt
Horváth Kert Étterem! Kellemes hangulatos jó a ki szolgálás és meg felelő volt az ár. De ha megyünk be fogunk menni ez biztos. Nagyon jó kis hangulatos élő zene volt! ami nagyon nagyon tetszett a pincérek kedvesek és segítő készek voltak az étel az nagyon nagyon finom volt ,és meleg ,ami nagyon lényeges egy étteremnél.
Szeretném mindenkinek ajánlani
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. július 21.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk barátnőmmel Abádszalókon. A strandra vezető úton található a Horváth-kert étterem. Mi is betértünk vacsorára bár ne tettük volna. . . A hely átlagos, strand melletti étterem. Mi kint foglaltunk helyet. A kiszolgálással nem volt semmi probléma, a pincér kedves és segítőkész volt. Az ételek kb.
2014. június 16.barátokkal járt itt
2014. Június 9. -én nagyobb társasággal kerékpároztuk körbe a Tisza-tavat. Ebédelni megálltunk a Horváth-Kert Étteremben,ahol egy hangulatos kerthelyiség fogadott bennünket. Sokan voltak az étteremben,így féltünk is attól,hogy soká kapjuk meg az étlapról kiválasztott ételt,de kellemesen csalódtunk,az étel minőségével,és a kiszolgálással is elégedettek voltunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. május 6., csoporttal járt itt
2014. május 2-án jártunk arra kerékpárral. Nagyon éhesek voltunk és szimpatikus volt a nagy terasz. A vendégeket egyetlen pincér hölgy szolgálta ki, a csapos hölgy, ha tehette, segített neki, és mint kiderült, egyetlen szakács hölgy dolgozott a konyhán. Másfél órát vártunk az ebédünkre, ami többnyire langyosan érkezett meg, és nem volt túl nagy gasztronómiai élmény.
2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Most voltunk ott Aug 9-14-ig nyaralni
nekem nagyon tetszett,az ételekből nagyon sok választék van és finomak is amiket ettünk. 3-alakalommal vacsoráztunk ott de egy kis hangulatos nyugodt kis vendéglő ami nagyon jó helyen van a központban. Az ételek minősége is jó. Igaz a kiszolgálás lehetne egy kicsit gyorsabb de egyébként összességében megvoltunk elégedve.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. július 11.a párjával járt itt
Pünkösdkor felpakoltuk a kerékpárt és kiruccantunk a Tisza-tóhoz, azzal a céllal, hogy körbetekerjük a tavat. Az idő is jó volt igaz egy kicsit fújt a szél. Tiszafüredről indultunk Poroszló felé és mire Abádszalókra értünk rendesen megéheztünk. Még előszezon lévén nem sok minden volt nyitva, de a Horváth kert igen, ahol a kerékpárral érkezők 10% kedvezményt kaptak az árból.