bumby

bumby adatlapja

Regisztráció2013.10.18
Utoljára itt2016.01.17

Szörnyű 2013. október 18.a párjával járt itt
Megdöbbenve olvasom a dicsérő, áradozó, ömlengő véleményeket. . . . . A férjemmel tavaly voltunk a szállodában, de 1 éjszakát bírtunk csak ki (azt is megbántam, mivel 40 000 FT-ot fizettem ) persze a SEMMIRE! ! ! ! ! ! ! A szobával nem volt gond, de a wellness kritikán aluli, az új épületben a finn szauna 55 fokos volt, a hozzátartozó merülő medence zavaros.
Átlagos 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Júliusban vettük ki egy hétre a kétszobás apartmant a férjemmel. A tulajdonos hölgy nagyon kedvesen és örömmel fogadott bennünket, nagyon segítőkész volt. A szállással meg voltunk elégedve, tiszta, fontosabb dolgokkal felszerelt stb. Ami fontos árban is megfelelt, mivel úgy gondolom,hogy a Tisza tó körüli szálláshelyek nagyon túlárazottak, ahhoz képest milyen gyér a vendégforgalom.
Szörnyű 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
2014. júliusában jártunk a Tisza tónál a férjemmel, biciklitúrán egy hétig. Poroszlón volt a szállásunk, de ahol éppen tartottunk, ott megálltunk enni. Így volt ez Abádszalókon a Horvát - kert étteremnél is, bár mi egy hölgy ajánlatára a Lila Akác éttermet kerestük, de mivel nem találtuk ( bár keresgéltünk volna tovább )itt kötöttünk ki.