Lacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy
8256 Ábrahámhegy, Posta utca 18.

Lacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy a térképen

Szállások Ábrahámhegy városában
Wellness csomagok Ábrahámhegy városában

Lacus Pelso Pizzéria & Söröző Ábrahámhegy vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Finom kaják, udvarias kiszolgálás, tiszta WC, virágok, normális árak. Kell több? Örülnék, ha októberben is nyitva lenne dél környékén, legalább a hétvégeken. Ősszel már csak délután 5-től van nyitva hétköznap, így aki ebédelni szeretne, hoppon marad, csalódik. Nem igen van hely a településen, ahol enni lehetne ősszel. Kár! Lenne rá igény!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Minden évben ellátogatunk a pizzázóba, és még sosem csalódtunk sem a kiszolgálásban, sem az ételekben. Legutóbb bevállaltunk egy bolognai spagettit is, isteni volt, és rengeteg. A pizzák változatlanul nagyon finomak, sok kedvencünk van, még a spenótos is nagyon isteni. A személyzet is nagyon kedves, a kiszolgálás is gyors és az árak is teljesen elfogadhatóak.
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 6.
Valaha a helyen egy apró vegyesbolt állt, fél évszázada. Aztán volt itt fodrász, hentes, az utóbbi pár évben meg pizzéria. Nem is akármilyen! Nagyon sok pizza közül lehet választani, és Gösser sört csapolnak mellé. A pizzákra még külön mindenféle ízlés szerint mindenféle plusz feltét is kérhető. Szimpatikus személyzet, érdekes és romantikus a hely, viszont néha elé sokat kell várni egy-egy pizzára.

Legnépszerűbb csomagok Ábrahámhegyen és környékén
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, italkuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.27. - 2019.10.25.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.10.23. - 2020.10.23.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2018.11.21. - 2019.12.22.

Szállodák Ábrahámhegy környékén
Hotel Laroba Ábrahámhegy
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Ábrahámhegy
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Ábrahámhegy
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)

Lacus Pelso Pizzéria & Söröző ÁbrahámhegyX