2484 Agárd, Balatoni út 131

383. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

H-P 11:00-23:00
Szo 11:00-23:30
V 11:00-23:00
étterem, kávézó - kávéház, presszó, szórakozóhely, vendéglő
magyar, európai
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:

Wellness csomagok Agárd városában

Csutora Étterem Agárd vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai napon jártunk ott a gyerekekkel és az unokámmal. Kb 15 percig észre sem vették, vagy nem akarták, hogy ott vagyunk. A pincérek nagyon mogorvák voltak. A leves nem volt forró, a rizs borzalmas volt.....Összességében engem nem nyert meg . Jó lenne, ha a gyerekeknek is lenne egy játszósarok, mert ottjártunkkor is voltak egy páran.

Mobilról küldte. | 2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 15.
Hideg volt az étteremben. A levesekre sokat kellett várni, majd nem elég melegen hozták ki. A pincér újfajta túrógombóc öt ajánlott, ami nyáron elment volna, de ősszel egy hideg étteremben nem . A marhapörkölt kocsi hős és kemény volt. Nagy csalódás volt

Csaby TOP fotófeltöltő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csak azért ugrottunk be, hogy valami egyszerű harapnivalót faljunk. . . ehhez képest degeszre ettük magunkat, és igen kellemes csalódásban volt részünk ahhoz képest hogy nem volt túl hívogató kívűlról az étterem. Magát a kiszolgálást nem kezdték meg túl gyorsan, de az igyekezet egyre jobban látszott az idő elörehaladtával.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Egyszer ünnepeltük ott édesanyám születésnapját, nagyon hangulatos hely. Finomak az ételek. Én halat ettem burgonyapürével, meg valamilyen levest, talán sütőtök krémlevest. Nagyon ízletes volt minden. Vannak menük is, aminek az ára kedvező, talán én is ilyet választottam. Hangulatos hely, sokan vannak mindig. Figyelmes a személyzet. Az árak nagyon jók!

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Az októberi "nyárban" a kerthelyiséget választottuk. Kellemes meglepetés volt, hogy a velünk lévő kisgyermeknek kérés nélkül hoztak papírt, színezőt. Ennyit a kellemes benyomásokról, mivel több pozitív élmény nem kapcsolódott ehhez a helyhez. A pincér igen kimért volt, az ételek mennyisége és minősége ugyan megfelelő, de semmi extra. Az ár viszont kiemelkedő.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely összes dolgozója nagyon barátságos, és segítőkész. A belső helyiségben gyertya van az asztalokon. A felszolgált étel ízletes, finom, a húsételek puhák, nem rágósak. Az ital kellemesen hűvös hőmérsékletű. A klíma nem fagyaszt le. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Visszatérő vendégként még eddig sosem csalódtam az étteremben. Az árak színvonala megfelelő.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az eddig hallottakhoz képest csalódás volt. Passzív, rosszkedvű pincérek szolgáltak fel, úgy éreztük, mintha megzavartuk volna őket azzal, hogy beültünk enni. Az ételek összességében finomak, de mennyiségre igen kevesek voltak, az árához képest pláne. Konkrétan félig éhesen távoztunk, amire nagyon rég volt már példa.

Legnépszerűbb csomagok Agárdon és környékén
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.04.06.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.30. - 2020.09.26.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félapnziós ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2021.01.31.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.27. - 2020.07.04.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2021.01.01.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.

Szállodák Agárd környékén
Nereus Park Hotel Agárd
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Agárd
Szilveszter
Félpénzes napok (min. 3 éj)
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel

Csutora Étterem AgárdX