2484 Agárd, Balatoni út 131

369. helyezett Közép Dunántúlon - 748 étterem közül

H-P 11:00-23:00
Szo 11:00-23:30
V 11:00-23:00
étterem, kávézó - kávéház, presszó, szórakozóhely, vendéglő
magyar, európai
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:

Wellness csomagok Agárd városában

Csutora Étterem Agárd vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai napon jártunk ott a gyerekekkel és az unokámmal. Kb 15 percig észre sem vették, vagy nem akarták, hogy ott vagyunk. A pincérek nagyon mogorvák voltak. A leves nem volt forró, a rizs borzalmas volt.....Összességében engem nem nyert meg . Jó lenne, ha a gyerekeknek is lenne egy játszósarok, mert ottjártunkkor is voltak egy páran.

Mobilról küldte. | 2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 15.
Hideg volt az étteremben. A levesekre sokat kellett várni, majd nem elég melegen hozták ki. A pincér újfajta túrógombóc öt ajánlott, ami nyáron elment volna, de ősszel egy hideg étteremben nem . A marhapörkölt kocsi hős és kemény volt. Nagy csalódás volt

Csaby TOP fotófeltöltő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csak azért ugrottunk be, hogy valami egyszerű harapnivalót faljunk. . . ehhez képest degeszre ettük magunkat, és igen kellemes csalódásban volt részünk ahhoz képest hogy nem volt túl hívogató kívűlról az étterem. Magát a kiszolgálást nem kezdték meg túl gyorsan, de az igyekezet egyre jobban látszott az idő elörehaladtával.

szamszi TOP szállásértékelő
2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Egyszer ünnepeltük ott édesanyám születésnapját, nagyon hangulatos hely. Finomak az ételek. Én halat ettem burgonyapürével, meg valamilyen levest, talán sütőtök krémlevest. Nagyon ízletes volt minden. Vannak menük is, aminek az ára kedvező, talán én is ilyet választottam. Hangulatos hely, sokan vannak mindig. Figyelmes a személyzet. Az árak nagyon jók!

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Az októberi "nyárban" a kerthelyiséget választottuk. Kellemes meglepetés volt, hogy a velünk lévő kisgyermeknek kérés nélkül hoztak papírt, színezőt. Ennyit a kellemes benyomásokról, mivel több pozitív élmény nem kapcsolódott ehhez a helyhez. A pincér igen kimért volt, az ételek mennyisége és minősége ugyan megfelelő, de semmi extra. Az ár viszont kiemelkedő.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely összes dolgozója nagyon barátságos, és segítőkész. A belső helyiségben gyertya van az asztalokon. A felszolgált étel ízletes, finom, a húsételek puhák, nem rágósak. Az ital kellemesen hűvös hőmérsékletű. A klíma nem fagyaszt le. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Visszatérő vendégként még eddig sosem csalódtam az étteremben. Az árak színvonala megfelelő.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az eddig hallottakhoz képest csalódás volt. Passzív, rosszkedvű pincérek szolgáltak fel, úgy éreztük, mintha megzavartuk volna őket azzal, hogy beültünk enni. Az ételek összességében finomak, de mennyiségre igen kevesek voltak, az árához képest pláne. Konkrétan félig éhesen távoztunk, amire nagyon rég volt már példa.

Legnépszerűbb csomagok Agárdon és környékén
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással
2019.10.09. - 2019.12.22.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2020.11.21.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
2 nap/1 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.22. - 2019.12.28.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Balla Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással, üdvözlőitallal, jakuzzi és szauna használattal
2019.12.29. - 2020.01.06.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.29.

Szállodák Agárd környékén
Zichy Park Hotel Agárd
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Agárd
Prémium Hotel Panoráma Agárd
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Karácsonyi feltöltődés (min. 3 éj)
Élet a karácsony után (min. 2 éj)

Csutora Étterem AgárdX