bomika

bomika adatlapja

Regisztráció2017.03.15
Utoljára itt2022.10.23

Gyenge 2021. december 27.gyerekekkel járt itt
Ma érkeztünk haza a családi karácsonyozásból. Számunkra nagy csalódás volt a hotel. A 2010-es "Év szállodája" cím elnyerése óta nem sok minden történhetett a szállodával. A tisztaság hagy némi kívánnivalót maga után 4 csillagos hotelről lévén szó. Ez vonatkozik mind a folyosókra, szobákra, fürdőszobákra.
Gyenge 2017. március 15.gyerekekkel járt itt
A mai napon jártunk ott a gyerekekkel és az unokámmal. Kb 15 percig észre sem vették, vagy nem akarták, hogy ott vagyunk. A pincérek nagyon mogorvák voltak. A leves nem volt forró, a rizs borzalmas volt. . . . . Összességében engem nem nyert meg . Jó lenne, ha a gyerekeknek is lenne egy játszósarok, mert ottjártunkkor is voltak egy páran.
Gyenge 2017. június 18.családjával járt itt
Nekünk nagy csalódás volt. A májgaluska leves és a Fenyőtál nagyon ízetlen volt és csak langyos Kétszemélyes tál lévén húst alig ettünk, olyan kicsi adag volt. A szarvashúson a mártás íze szörnyű. A köret viszont rengeteg, de 6000 forintért nem krumplit és zöldséget szerettem volna enni.