Nomád Baradla Kemping Aggtelek

Nomád Baradla Kemping Aggtelek
Nomád Baradla Kemping AggtelekNomád Baradla Kemping Aggtelek
Nomád Baradla Kemping AggtelekNomád Baradla Kemping Aggtelek

Nomád Baradla Kemping Aggtelek bemutatkozása

Az Aggteleki Cseppkőbarlang bejáratánál helyezkedik el a Nomád Baradla Kemping, mely már önmagában is remek kikapcsolódási lehetőséget nyújt. A kemping területén tágas füves térség, játszótér, piknik hely áll a vendégek rendelkezésére, ideális helyszínként osztálykirándulások számára is.

Kollár Vendégház Varbóc - Napi árak
2024.11.16-ig
Kollár Vendégház Varbóc
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Nomád Baradla Kemping Aggtelek vélemények

2018. május 24.gyerekekkel járt itt
Családdal, gyerekekkel jártunk Aggteleken kirándulós hosszú hétvégén. Mivel barlangi látogatást is terveztünk, a Nomád faházai ideálisnak tűntek. Több kategóriában vannak házaik, kezdve a nagyon egyszerű retró kivitelűektől egészen a trendi, pár éve épített, fűthető rönkházakig. Mi ez utóbbiban laktunk.
Nomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - SzobákNomád Baradla Kemping Aggtelek - SzobákNomád Baradla Kemping Aggtelek - SzobákNomád Baradla Kemping Aggtelek - SzobákNomád Baradla Kemping Aggtelek - SzobákNomád Baradla Kemping Aggtelek - SzobákNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - SzobákNomád Baradla Kemping Aggtelek - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
2018. május 22.a párjával járt itt
Aggteleken kerestem szállást majdnem mindegy volt, hogy hol csak legyen egy napra ahol meg tudunk aludni, miután megnéztük a barlangokat és túráztunk egy kicsit a tanösvényen. A településen minden szálláshely foglalt volt, egyedül itt volt hely a túristaszállóban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 31.családjával járt itt
egyszeruen elkesztett etelek,kedves emberek, nagyon kozepes ! szornyen rugalmatlanok ,10 perccel zaras utan, nem tudtunk venni egy uveg bort
retro ,,,,
A kempingrol:
a recepcion semmilyen szolgaltatas nincs, Ausztriahoz hasonlitva ,ahol nincsenek ilyen " ertekek", a nagy semmit is feltupirozzak! Itt semmi! ! !
Kiváló 2017. július 26.barátokkal járt itt
A tavalyi évben kétszer is voltunk itt. Igaz nyáron csak a barlang miatt mentünk át Szilvásváradról aggtelekre, de elhatároztuk, hogy télen is meglátogatjuk és ha lehet mindenképpen a rönkházak közül néztük ki leendő szállásunkat. Így is lett szilveszter előtt 4 napon keresztül laktunk nyolcan, egy rönkházban ami szuper volt minden tekintetben.
Nomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Külső képNomád Baradla Kemping Aggtelek - Belső
Kiváló 2014. július 26.barátokkal járt itt
Barátainkkal voltunk kempingezni 3 napot. Egyik nap elmentünk a barlangban egy hosszú túrára. Igazán izgalmas volt. A gyerekek élvezték , hogy teljes sötétben lámpa világítással kellett menni. A turistaszálló személyzete rendkívül segítőkész volt. A környék gyönyörű.
Kiváló 2013. június 27.gyerekekkel járt itt
A kiválló értékelésem mellé néhány érthetetlen dolog is adódott. Az aggtelek-Jósvafő nevű vonat megálló nem Aggteleken,nem Jósvafőn, hanem Aggtelektől 20km-re lévő Perkupa nevű faluban található, amit az út tervezéséhez jó lett volna előre tudni. A recepción nincs busz menetrend a távolabbi vöröstói barlang eléréséhez.