Hotel Laroba étterme Alsóörs

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Laroba étterme Alsóörs vélemények

Gyenge 2018. március 30.a párjával járt itt
Szép tavaszi napon kerestük (bár ne tettük volna) fel az éttermet. Általam rendelt halászlé kinézete meg sem közelítette a vendégcsalogató reklámban szereplőt. Körömnyi nagyságú (igaz megfelelő mennyiségű) halkockák úsztak egy semleges se íze se bűze, se színe víz folyékonyságú híg erőtlen lében.
Átlagos 2016. május 15.a párjával járt itt
Visszatéro vendégA szállás kozel van a vasuthoz tiszta szobát kaptunk, bár nem azt a szobát amit szerettünk volna. A délutáni sütik finomak voltak. A kilátás gzonyorü a balatonra.
A kiszolgálás szinbonala gyalázatos volt all inclusive ellátás /maradék száraz ehetetlen husok zsirban sutött krumpli italt szobéba nem lehet rendelni csak lenn az étterembe lehet inni. ként érkeztem ide mert három éve már egyszer jol éreztem magam.
2016. január 4.gyerekekkel járt itt
2015. decemberben jártunk erre. A téli szünet elején, nagyon ködös időszakban. Hangulatos kisvendéglő, a belső részben kicsit szorosan voltunk, de ez sem zavart minket. Az akció keretén belül felszolgált kalács, kakaó, capuccino és forralt bor kombináció a kinti időjárás hangulatát nagyon tudta kompenzálni A kiszolgálás nagyon jó volt.
Kiváló 2015. július 10.családjával járt itt
Azt mondjak messzirôl jött ember azt mond,amit akar de hogy ezt a kecsege pörköltet kár lett volna kihagy az tényleg igaz! Fish+Balaton= Laroba
Maga az étterem hangulatos. A kiszolgálás udvarias. Az étterem könnyen megkozelithetô. A jellehzetes épület messzirôl felismerhetô.
Hotel Laroba étterme Alsóörs - Étel/ital
Átlagos 2013. június 8.gyerekekkel járt itt
Bár az ételek minőségével általában nincs probléma, az adagok néha a kívánt mennyiség alatt maradnak az ár tekintetében! A halászlé, az viszont nagyon finom volt. Nem utolsó sorban kívánom megemlíteni, hogy az üdülési csekkes korszakban kicsit a végén át akartak verni (lehet, hogy a pincér magán akciója volt, nem tudom) de a lényeg, hogy eltettünk minden számlát mi is és a végén a mi számláinkon kevesebb összeg szerepelt, mint amit ők számoltak ki.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Finom, ízletes,különleges ételek, kifogástalan kiszolgálás. Mind a 4 alkalommal, amikor a Larobában jártunk, itt étkeztünk! Olyan ételkülönlegességekkel találkoztunk, amit előtte soha nem ettünk sehol, viszont, azóta itthon is elkészítjük!
Valentín napkor pl. ami érdekes volt,hogy igazi disznótoros ételek közül lehetett választani!