Egy Szülinap révén....

Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs a térképen

2018. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. március 23.
Pár napja jöttünk haza párommal a Hotelből, és azt kell mondjam most sem csalódtam a helyben.
Hozzá kell tennem, hogy már korábban már jártam itt, és akkor is meg voltam elégedve. Sajnos a sok negatív vélemények ellenére, amit én magam sem értek, remek pár napot töltöttünk el itt. (Ha annyira rossz lenne, nem jöttünk volna vissza)

A recepción lévő három ott dolgozóra panasz nem lehet, rendkívül segítőkészek és barátságosak voltak. Le a kalappal.
A wellness rész egy két része fizetős ugyan, de érdemes kipróbálni.
Az ételek mindegyik napon kifgástalanok voltak, mind választékban, mind minőségben. A ott dolgozó pincér pedig szintén nagyon kedves volt, egy apró probléma ellenére azt kell mondjam, nagyon meg voltunk elégedve.
A szoba kényelmes volt, és tiszta, bár az ott lévő oszlop létét én magam nem értettem.
Minden közel volt a szállodához, akár gyalog, akár kocsival. A Balaton közelsége pedig minden pénzt megér.

Egy valamit azért le kell szögezni.
A félreértések elkerülése végett, nekem személy szerint nagyon tetszett minden, de valamit tudni kell.
A hely nem több emeletes(mint más hotelek [moderálva - a szerk.] forgalmas de persze nem akkora, mint a part közelében.
DE! 4 csillagos, és azt megérdemli. A helyhez képest, (viszonylag "apró :-)) mindent megtesznek, az ételek az italok tökéletesen megfelelőek. Családias és kedves személyzet vezeti ezt a helyet. Mindennap 4! féle melegétel volt, és leves 3 fajta savanyúság. Ez a helyhez képest több mint elegendő.
Kérem, ne hasonlítsuk a Laroba-t egy pl a Marina-féle helyhez..
Nem tudom miért fanyalognak. Sok ilyen hely van, és példát vehetnének egyes szállodák.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Hotel Laroba további értékelései

2024.04.04a párjával
Sajnos az ételek sótlanak voltak nagy részt,a birkapörkölt tökéletes volt ,a reggeli tökéletes volt,ami sajnos nagyon nem tetszett a kávé minősége,érezhető volt rajta hogy olcsó tipusból volt.A személyzet nagyon kedves segitőkész ,még biciklit is tudtunk bérelni.Ajánlani fogom a szálláshelyet ,a...
2024.01.03egyedül
Nem tetszett a tetőtéri szoba mert az ágy belso oldala nehezen megkozelíthető, többször beütöttem a fejem a falba. A személyzet nagyon kedves, a wellness részleg kicsi de kellemes. Jo a kinti dzsakudzsi is. Az ételek finomak, ha valami elfogyott azonnal pótolták. Összeségében jo hely es...
2023.11.26barátokkal
Jelzem, nem építő jelleggel szeretnék nyilatkozni. Teljesen felesleges lenne. Miért lenne udvarias és tisztelettudó egy alkalmazott, ha nem azt a példát látja a vezetőtől sem??!!! Sztem ezt igazolják az előttem máshol megírt [moderálva - a szerk.] véleményekre adott "kedves" válaszok a szálloda...

A Hotel Laroba legnépszerűbb csomagjai

Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval