Janka08: Hotel Laroba - Hotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs értékelése
1. helyezett a 16 alsóörsi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hotel Laroba

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Sajnos nagyon "lelakott" érzést nyújtott a szálloda. A hűtő nagyon hangos volt a szobában, ki is kellett húzni éjszakára.
Valami bűz terjengett az egész épületben :(
A személyzet viszont nagyon kedves volt a szállodában és az étteremben is! Kiemelkedően kedvesek voltak! A wellness részt nem néztük meg.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Laroba Alsóörs
8226 Alsóörs
Füredi u. 42.

2019. november 16.
A kis 30 szobás szállodában alig volt vendég, így sokat lehetett wellnessezni. Felújítás előtt van a szálloda, de így is egész jó. Superior szobában voltunk ez elegendő méretű. Az ételek általában finomak voltak (kivétel a hideg paradicsomleves). Az elhelyezkedése a fő út és a vasútállomás...

2019. október 21.
A Hotel szép, de felújításra szorul, a személyzet kedves, az ételek finomak, a választék megfelelő. A wellness részleg kicsi, de mellette kiváló. A légkondi nem működött rendesen, de szerencsére ősszel jártunk ott, így nem volt különösen zavaró. A szoba és a fürdő tisztaságával nem volt probléma,...

2019. augusztus 11.
A recepciósok nagyon figyelmesek, a pincérek főleg tanoncokból állnak, még tanulniuk kell de jó úton haladnak. Takarítókra semmi panaszuk. Köszönjük a személyeznek a hétvégét. Wellness részleg átlagos, de ezért is választottuk mert van szauna, pezsgőfürdő, hideg-meleg vizes részleg stb. A luxus...

Hotel Laroba, Alsóörs kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 16.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-19
 - Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27