Rózsakő Borpince Étterem Badacsony
8261 Badacsony, Kisfaludy Sándor u. 26.

Rózsakő Borpince Étterem Badacsony a térképen

Szállások Badacsony városában
Wellness csomagok Badacsony városában

Rózsakő Borpince Étterem Badacsony vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A pincérek udvariasak, kedvesek, csak a megrendelt majdnem 1500 Ft (!!) limonádét felejtették el kihozni. És az előételként szereplő hideg libamáj penészes volt!!!
Sztem ez megengedhetetlen még egy túristáknak szánt helyen is. Nem kellett kifizetni egyiket sem, de ez nem kárpótol a csalódásért.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Kedves fogadtatásban volt részünk már a bejáratnál. A hely hangulatos, szellős. A nagy melegben ez külön jól esett. A pincérek felváltva ott tüsténkedtek körülöttünk, ami a páromat picit zavarta. Az étel nagy adag volt és nagyon finom. Gyors volt a kiszolgálás és kedves. Az ár. . . . . . . hát balatoni, badacsonyi. A panoráma lenyűgöző.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 5.
Aki ide feljön, a panoráma miatt teszi, mivel szerintem nincs még1 ilyen gyönyörű látkép, mint itt :o) A kiszolgálás viszonylag gyors volt a pincérek barátságosak. A főételek árai kicsit magasabbak, mint az átlagnál a Balaton körül. Az étel adag közepes - "olyan éppen jól laksz vele" adag. egyetlen negatívum: a lugas alatt ülve végig szagolhattuk a savanyú, bűzös "macska ürülék" szagot.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Panoráma a régi, az étel átlagos, az adag megfelelő, a hozzáállás finoman szólva nem megfelelő! Baráti társaság, 4 fő. Rendel, eszik, fizetni szeretne. Pincér jön, mondjuk külön fizetünk. Válasz: Nem tudom szét szedni az asztalt! - Egymásra nézünk - mi van? ? (szerszámot nem hoztunk, hisz kirándulni jöttünk) Kérdezünk- Parancsol? Egybe kell kifizetnünk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem gyönyörű helyen van. Kábé ez az 5 csillagos benne, minden más átlagos vagy átlag alatti. Az árak piszok drágák, az ízvilág viszont egy közepes balatoni halsütöde ízvilága. Az 1000 forint / kancsó "Kisfaludy forrásvíz", ami elvileg enyhén szénsavas kellett volna, hogy legyen, valószínűleg sima csapvíz volt. Azt is törött kancsóban hozták ki.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Véletlenül estünk be a kerthelyiségbe, gyanúsan kevesen voltak, de hamar megtelt. Tüneményes, mosolygós pincér tanulólány, akit megizzasztottunk extra kéréseinkkel. Állta a sarat, pozitív válaszokkal jött a konyháról. Nem túl nagy, de kellemes, ízletes adagok, főleg hal ételeket rendeltünk. A palacsinták is háziasan finomak voltak, a sör, bor is megfelelő, árilag is.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 29.
Előttem szóló értékelése óta eltelt 2 évben történt változás, csak nem az elvárt irányba. Rendelésünkre 1 órás várakozást követően érdeklődésünkre közölték, hogy még 2 perc és jön az étel. Így is lett, halászlét rendeltünk, amihez fogható rosszat még életemben nem ettem. Ezután halfatányéros következett amin az egyik hal konkrétan büdös volt a többi pedig ehetetlenül ízetlen.

Borbi TOP szállásértékelő
2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos helyen, gyönyörű a kilátás. Magyarország egy gyöngyszeme lehetne, ha az éttermi rész is fel tudna nőni a hely színvonalához. Az árak minden esetre már megtették ezt a lépést. Sőt, túl is szárnyalták. Nos. Az ételek íze egy középkategóriás vendéglátóipari egységet idéztek fel, a kiszolgálás, még ezt is alul múlta.

Legnépszerűbb csomagok Badacsonyban és környékén
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2018.11.21. - 2020.12.20.
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2020.06.12.
Balatongyörök
2020.01.20. - 2021.01.20.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, disznótorossal, farsangi vacsorával és zenével
2020.02.21. - 2020.03.22.
Fábiánics Kastély
Misefa
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2021.01.20.

Szállodák Badacsony környékén
Holiday Hotel Csopak Badacsony
Palace Hotel  Badacsony
Hunguest Hotel Pelion  Badacsony
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Rózsakő Borpince Étterem BadacsonyX