Györgyi1

Györgyi1 adatlapja

Regisztráció2017.04.30
Utoljára itt2019.10.27

Szörnyű 2017. június 4.a párjával járt itt
Azért voltunk kíváncsiak erre az étteremre, mert több helyen be sorolták a legjobbak közé. Teljesen igazságtalanul. A mindegy hová ülünk le után, "ide pont nem lehet". De az asztalon nem volt foglalt tábla. A kacsamájhoz nem hoztak kenyeret, miután kértünk, "Ez hiba" megjegyzéssel elment a hölgy .
Szörnyű 2017. április 30.családjával járt itt
Sajnos nagyon rossz tapasztalatunk van ezzel az étteremmel. A napokban voltunk vacsorázni itt. Az előételre fél órát vártunk, majd a főételre EGY óra hosszat! ! ! ! ! ! És csak félig volt az étterem alsó szintje
Fent pedig senki nem ült. A vadashoz egyáltalan nem volt semmilyen szósz vagy öntet. Csak főtt-sült húsnyesedék és krumpli.
Gyenge 2019. július 19.családjával járt itt
A pincérek udvariasak, kedvesek, csak a megrendelt majdnem 1500 Ft (!!) limonádét felejtették el kihozni. És az előételként szereplő hideg libamáj penészes volt!!!
Sztem ez megengedhetetlen még egy túristáknak szánt helyen is. Nem kellett kifizetni egyiket sem, de ez nem kárpótol a csalódásért.