Vendégváró Büfé Badacsony

Neptun Badacsony - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Neptun Badacsony

Vendégváró Büfé Badacsony vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2018. november 3.gyerekekkel járt itt
Október végén tértünk be, s mivel más nem nagyon volt nyitva, szép forgalmat bonyolított. Hekket ettünk, nagyon finom volt és az ár is elfogadható. A sültkrumpli az ilyen helyeknél szokásos mirelit volt, de korrekt adag. Az ételekre nem kellett túl sokat várni. Felnőtt, gyerek, mindenki jól lakott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 19., csoporttal járt itt
Balatoni kirándulásunk utolsó vendéglátó helye volt ez a büfé, ahol 10-15 percen belül ígérték a friss sült halat, mert csoportunk 5-6 tagja nem akart hazamenni egy kis sült hekk nélkül. . . Ajánlottam a pontyot,fogast,keszeget, mint balatoni halakat, de a gyermekkori élmény erősebb volt minden érvnél.
Vendégváró Büfé Badacsony - Étel/ital
Kiváló 2016. május 23.családjával járt itt
Évek óta járunk Badacsonyba és nem hagyjuk ki soha a borozó soron a Vendégváró Büfét. Ha friss halra, gusztusos ételekre vágyunk, mindig ide jövünk. És ezzel nem vagyunk egyedül, hiszen itt mindig telt ház van. A kiszolgálás csillagos ötös, nagyon kedvesek a lányok. Aki nem talál kedvére valót a kínáló pultról, az étlapról is választhat frissen sült ételeket. Csak ajánlani tudom mindenkinek!