Betérő a Vén Kocsishoz Badacsonytomaj

Hotel Bonvino Badacsony

Betérő a Vén Kocsishoz Badacsonytomaj vélemények

Kiváló 2017. augusztus 11.családjával járt itt
Jót, olcsón, gyorsan!
Ebből a 3-ból itt is csak 2-őt tudtak adni, :-( de megérte megvárnunk. Kár, hogy nem jó a szépkártya leolvasótok, mert még jönnénk :-)
Kutyánk is köszöni a külön odafigyelést, igen élvezte a párakapu alatt.
Étlapot tehetnétek ki legalább a fészbukra, meg azt, hogy mikor lesz megint pacal, köszönjük.
Gyenge 2017. augusztus 10.a párjával járt itt
A neten sokfelé olvastam erről a helyről, azt is, hogy pikk-pakk gyorsan kiszolgálnak, és van olyan oldal is, ahol úgsz szerepel, hogy mindenféle kártyát elfogadnak. Nos a "pikk-pakk" kiszolgáláds 3/ óráig tartott, jóllehet talán még két asztalnál ültek rajtunk kívül. Hideg gyümölcsleves címén langyos, vegyes kompótot kaptam.
2016. július 18.családjával járt itt
Egy esős szombaton próbáltunk kellemes ebédhelyszínt találni a Balaton északi partján, és az ittjartam. hu alapján esett a választásunk erre a helyre. Nehéz kellemes helyet találni hűvös időben, hiszen sokan a jó időre építenek, vagy nincs is zárt helyiségük vagy kicsi és nem lehet már beférni az utolsó pillanatban.
Kiváló 2015. július 23.gyerekekkel járt itt
Először nyaraltunk Badacsonytomajban, sajnos nem rögtön találtunk rá az étteremre. A hét vége felé viszont már ebédelni, vacsorázni csak ide jártunk. A hangulat mindig oldott, a pincérek közvetlenek, de nem tolakodóak, az étel ízletes, gusztusosan tálalt, és elegendő.
Kiváló 2014. július 26.barátokkal járt itt
Nagyon szeretünk idejárni.Visszatérő vendégek vagyunk Tomajban.Nagyon szeretünk itt ebédelni.Az ételek ízletesek,nagy adagosak,a pincérek kedvesek,a kiszolgálás gyors.Az étterem központi helyen található.Egyszerű,otthonos.Képesek vagyunk az ebéd kedvéért Badacsonytomajba utazni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 19.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk nyaranta ide járni, mert barátságos kiszolgálásban, jó ételekben, nagy adagokban, és pénztárcakímélő számlákban van részünk. A főút mellett van az étterem,így könnyen megközelíthető, akár strandról jövet is mindig kapunk egy jó vacsorát. Nem flancos ételekről, hanem egyszerű de ízletes fogásokról van szó itt, és ez a lényeg. Biztos a vendégek körében maradunk a jövő évi nyaralásnál is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Szinte minden évben eltöltünk 1-2 hetet Tomajban, és ezeknél az alkalmaknál sosem hagyjuk ki az éttermet. Egyszerű, de nagyszerű hely. Nincs semmi felhajtás, simán csak eszel egy finomat, és a végén a számlán sem kell szörnyülködni. A kiszolgálás teljesen rendben van, kedvesek, udvariasak, ahogy azt egy vendéglátó helyen elvárja az ember.