Laposa Borterasz Badacsonytomaj

11.01-12.22.
Hotel FIT Hévíz
58.950 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Laposa Borterasz Badacsonytomaj vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2021. január 17.barátokkal járt itt
Vannak érdekes véletlenek. Egyik októberi vasárnap egy szakmai rendezvényen megismerkedik az ember a Laposa birtok borteraszának séfjével, majd következő vasárnap a konyháján eszik, annak köszönhetően, hogy a célbavett zalaegerszegi étterem zárva van. Ha az ember nem mehet Nyugatra, akkor megy Keletre Keszthelyről.
4Kiszolgálás
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Laposa Borterasz Badacsonytomaj - EgyébLaposa Borterasz Badacsonytomaj - Étel/italLaposa Borterasz Badacsonytomaj - BelsőLaposa Borterasz Badacsonytomaj - BelsőLaposa Borterasz Badacsonytomaj - EgyébLaposa Borterasz Badacsonytomaj - Étlap/itallapLaposa Borterasz Badacsonytomaj - Külső képLaposa Borterasz Badacsonytomaj - Külső képLaposa Borterasz Badacsonytomaj - EgyébLaposa Borterasz Badacsonytomaj - Étel/ital
Még több kép (7 db) >>
Kiváló 2018. október 28.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet, MINŐSÉGI és NAGYON FINOM BOROK, gyönyörű környezet, és gyönyörű panoráma! AKit egy kicsit is érdekel a borok világa, (de akiket nem azoknak is) annak ide egyszer mindenféle képpen el kell jönnie! A Balaton egyik ékköve! Nyáron vagy télen, teljesen mindegy, a teraszról mindig lehet gyönyörködni a tájban egy nagyon kedves személyzet és finom borok társaságában! Igazi kikapcsolódás!
Csak ajánlani tudom! ! ! ! Mi még visszatérünk! ! !
5Kiszolgálás
4Ár / érték arány