A kifogástalan kiszolgálás és a jó borok emelik meg ezt a helyet.

Villa Pátzay Borhotel Étterme BadacsonytomajVilla Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj a térképen

Kiváló 2020. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2021. január 17.
A Pátzay borhotel éttermét a véletlen folytán ismerhettük meg.
Egy régi jóbarátommal jártunk a szomszédos Laposa borteraszon iszogattunk, s amikor kimentem az autóhoz valamiért, esteledvén, a Pátzay borhotel fényeire lettem figyelmes. Gondoltam, nézzük meg, mi is van ott. Kiderült, hogy konyha is van, borbár is van, s örömmel látnak, amiután befejeztük Laposáéknál a borozást.
Így is tettünk, egyik helyről átsétáltunk a másikba.
Ettünk ropogós csirkeszárnyakat, valamint csokiszuflét, egyik sem volt kiemelkedő, de a négy pontot azért meg lehet adni a konyhára némi jóindulattal. Kérésre hoztak csípős szószt és nyers chilit is. „Hivatalból” adtak a szárnyak mellé coleslaw salátát, répa és szárzellerhasábokat, valamint két készterméknek tűnő mártást.
A kiszolgálás rendkívül kedves, a beltér tiszta, rendezett, de nem különösebben hangulatos, intimitásérzés nincs..
Kóüstoltunk néhány izgalmas bort itt is az értelek mellé.
Az összélmény itt is egyértelmű 5 pont.
Villa Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj - Étel/italVilla Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj - Étel/italVilla Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj - Étel/italVilla Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj - Étel/italVilla Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj - BelsőVilla Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj - EgyébVilla Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj - Étel/italVilla Pátzay Borhotel Étterme Badacsonytomaj - Egyéb
Hotel Bonvino Badacsony - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
2026.02.10-ig
Hotel Bonvino Badacsony
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz