Gizella Vendégház Badacsonytomaj

4Ár / érték
4,5Szolgáltatás
4,5Étkezés
5Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hotel Bonvino Badacsony - Félpanziós ajánlat
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
60.420 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Gizella Vendégház Badacsonytomaj vélemények

Kiváló 2021. július 20.családjával járt itt
Csöndes helyen, gyönyörű panorámával és fantasztikus kerttel. A tulajdonos személyzet figyelmes, kedves, segítőkész. A szobák minden szükségest tartalmaznak, minden adott a pihenéshez. A reggeli bőséges és finom. A kertben lévő medence is nagy ötlet, örömmel használtuk. Egy apró észrevétel: a szobák padlójának napi (!
5Személyzet
4Tisztaság
5Ár / érték arány
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 323 városban járt márFelfedező - 2003 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 17058 feltöltött kép
2020. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Az idei nyaralásunkat a Balatonnál töltöttük, a Gizella vendégház adott nekünk otthont egy hétig. A panoráma varázslatos, a beltér csodás, ízléses, a reggeli korrekt. A pikírtségtől nem mentes házvezető hölggyel volt némi nézeteltérésünk, nekem ez erősen beárnyékolta az élményt, anyám rendezte vele a viszonyt távozás előtt.
3Személyzet
5Tisztaság
3Ár / érték arány
4Szolgáltatások
4Étkezés
Itt fényképeztem:
Gizella Vendégház Badacsonytomaj - SzobákGizella Vendégház Badacsonytomaj - VendéglátásGizella Vendégház Badacsonytomaj - VendéglátásGizella Vendégház Badacsonytomaj - KörnyékGizella Vendégház Badacsonytomaj - KörnyékGizella Vendégház Badacsonytomaj - Belső
Még több kép (3 db) >>