Szabó Jóska

Szabó Jóska adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.03.09
Utoljára itt2021.07.20

Kiváló 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
Központi elhelyezkedésű, jól megközelíthető, mélygarázzsal rendelkező szálloda. A személyzet messze átlagon felüli, rendkívül udvarias, segítőkész, barátságos. Hihetetlenül jó azt érezni, hogy ennyire minden és mindenki a vendégért van, ilyet eddig nem tapasztaltam. A szobák tágasak, tiszták, komfortosak.
Kiváló 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Kissé nehezen megtalálható, de gyönyörű helyen lévő, hangulatos kis étterem. A kerthelyiség meleg időben is kellemes, tágas, szellős.
A kiszolgálás rendkívül tisztelettudó, figyelmes, kedves.
Az ételek ár/érték aránya jó, az ízek fantasztikusak, az adagok bőségesek. Hibát nem találtunk.
2016. március 9.gyerekekkel járt itt
Gyula városa kellemes, rendezett és barátságos. A szálloda szobái tiszták, kényelmesek, minden szolgáltatás működik azokban. A Wellness részleg jó, a gőzkabin elviselhetetlenül forró, így használhatatlan. A bababarát elnevezés megérdemelt, kitűnőek a gyermekekhez kötődő szolgáltatások.