Borbistro Baja
6500 Baja, Szentháromság tér 4.

Borbistro Baja a térképen

Élőzene:
nemzetközi slágerek
Gépzene:
nemzetközi slágerek
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Bitburger, Erdinger Hefe, Csapolt csíki serital

Borbistro Baja képei

Borbistro Baja vélemények

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először nagyon kedvesek voltak, levezettek minket egy pincehelyiségbe. Amikor csoport minden tagja megérkezett, akkor volt akitől már felvették az italrendelést, volt akit meg sem kérdeztek. Elméletileg 4 személyes tálakat rendeltünk, gyakorlatilag 2 ember simán elfogyasztotta volna. Az asztalra helyezett papírfecnin volt pár italár, de édesbor nem.
Válasz az értékelésre - 2019. március 12.
Kedves Andrea!
Amit kifelejtett:
Ön egy szervezett , buszos út keretében, egész napos éhezés után, vett részt az említett vacsorán ahol a papírfecni egy rövid italajánlat volt az egyszerűség kedvéért. Az italkinalatunkat, egységárakkal együtt asztalonként kiírva feltüntettük, ami a megegyezés szerint személyenként került kifizetésre, “természtesen” a duplán szürt vizet mindenki ajandékba kapta.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
Néhány éve nyitott Baján a Borbistro nevű hely. Rövid idő alatt nagyon sok (jó irányú) változáson esett át. A kínálat folyton bővül, mégsem megy a minőség rovására. A borozóként nyitott vendéglátó egységben mára már menü és a la carte étlap is megtalálható. Az ételek finomak, minőségi alapanyagból készülnek és semmiképpen sem nevezhetőek átlagosnak.
Válasz az értékelésre - 2017. május 2.
Köszönjük szépen az étékelését, vissszavárjuk !

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
2 éjszakás hétindító lazuláson vettünk részt itt. Annyira tetszett az első este minden - az italok, az ajánlások, hogy tanultunk is a nem csak pincérektől, hanem szakemberektől. . . . -, hogy reggelizni is oda tértünk be. Nem bántuk meg. A bor mellett kávéban is változatos és gazdag a felhozatal. Itt ittam először zöldkávét, és nagyon ízlett is.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24.
Baján töltöttünk egy hosszú hétvégét. A szálláshelyünk irányából a Szentháromság téren a rendezvények részére megépített színpad eltakarta a túloldali éttermeket. Azonban az esti sétánk során felfedeztük ezt a jó kis helyet. Ugyan borozóként van feltüntetve a hely, meglepetésünkre sörrel is kiszolgáltak. Betérésünk előtt kb.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 30.
Koszonjuk szepen a latogatast , es visszavarjuk onoket!
Tisztelettel: Veszelovszki Jozsef
Battonya
Létavértes

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ráfért Bajára is egy jó hangulatú barátságos borozó. Egy nappal korábban Villányban turnéztunk, ott hívta fel figyelmünket erre a remek borbisztróra az egyik borász, aki épp ott volt a Bock Óbor étterem borozó részlegében, mivel a Hegyközségek Nemzeti Tanácsa ott tartotta soros ülését. Úgyhogy megfogadtuk a tanácsát, hazafelé jövet benéztünk a Baja főterén fekvő pofás kis helyre.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.11. - 2021.06.17.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2020.12.22.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 5.267,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.18.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2020.12.31.

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Baja
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3

Borbistro BajaX