Bjoe

Bjoe adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2016.08.24
Utoljára itt2016.08.27

Kiváló 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Úton hazafelé a bajai halászlék elfogyasztása után, megálltunk Szedresen a Gyöngy halászcsárdában. A kedves fogadtatás után gyorsan megkaptuk a rendelt italokat és a halászlét házi metéltel és halszeletekkel. Az elmúlt pár napban Baján több étteremben is megkóstoltuk a bajai halászlét és rangsoroltuk az ízviláguk szerint.
2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Korábbi barátokkal eltöltött élményekre alapozva, családommal is betértem erre a helyre. Sajnos a zord időjárás végett, a teraszt és a part menti asztalokat nem tudtunk igénybe venni. Az ízek felfrissítése érdekében ismét Bajai halászlét kértem házi metélttel. Bőséges adagot kaptunk mind a halászléből és a halszeletekből is.
Kiváló 2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Baján töltöttünk egy hosszú hétvégét. A szálláshelyünk irányából a Szentháromság téren a rendezvények részére megépített színpad eltakarta a túloldali éttermeket. Azonban az esti sétánk során felfedeztük ezt a jó kis helyet. Ugyan borozóként van feltüntetve a hely, meglepetésünkre sörrel is kiszolgáltak.
Borbistro válasza
Koszonjuk szepen a latogatast , es visszavarjuk onoket!
Tisztelettel: Veszelovszki Jozsef
2016. augusztus 30., Borbistro, vendégkapcsolati manager