Tóth Andrea

Tóth Andrea adatlapja

Regisztráció2015.06.13
Utoljára itt2022.04.02

Kiváló 2015. június 13.a párjával járt itt
Nagyon kedves, figyelmes kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes környezet, hűsítő italok választéka, látványos és nagyon finom kelyhek. Röviden ennyi, de kellemes volt az ár-értékarány pozitív csalódása. Drágábbnak gondoltam a minőség és az étlap alapján, de ez számomra nagyon vonzó volt, hogy különlegességeket is ehettem megfizethető áron.
Felhasználó fényképei:
PálffYtália Étterem Győr - PálffYtália Étterem Győr -
Időpazarlás 2022. április 2.családjával járt itt
Azon túl, hogy a belépő drága, ahhoz, hogy a beltérben 2 s. . . gásztató kacsató van és gyerekmedencének csúfolt hidegvizes pancsoa semmi egyéb! 1 kültéri medence van, de oda se lehet kivinni a gyereket, mert zavarja a felnőtteket. A büfé részben nem lehet SZÉP kártyával fizetni, de minden arany árban. Szauna hideg. . .
Gyenge 2015. június 20.a párjával járt itt
Roston halat szerettem volna enni zöld körettel és a hal be volt panírozva lisztben, úgy kisütve ami elég íztelen volt. Limonádét ittunk, ami elég szegényes volt és szólni kellett, hogy 35 fokos melegben tegyenek bele jeget. Válaszként a felszolgáló közölte, hogy ha van akkor tesz bele. Az ár-értékarány szerintem nem megfelelő.