Korzó Vendéglő Baja

Korzó Vendéglő BajaKorzó Vendéglő Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Korzó Vendéglő Baja vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 8.barátokkal járt itt
Ott tartózkodásunk mindhárom napján ott ebédeltünk, négyes társaságban. A menü bőséges, nagy adagok, finomak, házias ízek, az árak nagyon barátiak. A kiszolgálás gyors, mindenki nagyon barátságos. Közel a központhoz, van kinti terasza is . Ha arra járunk még, biztosan ott fogunk ebédelni. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
2015. szeptember 22.barátokkal járt itt
Tavaly Baján járva szerettünk volna egy olyan új helyet megnézni, ami a központban van és kínál halászlevet valamint magyar halételeket. Mivel a város központjában mindenütt nemzetközi ételeket kínálnak, többnyire mediterrán és ál-mediterrán fogásokat, beültünk az egy szem kivételt jelentő Korzóba, ahol kedves kiszolgálás és barátságos beltér fogadott.
Korzó Vendéglő Baja - Étel/italKorzó Vendéglő Baja - Étel/italKorzó Vendéglő Baja - Étel/italKorzó Vendéglő Baja - BelsőKorzó Vendéglő Baja - BelsőKorzó Vendéglő Baja - Étel/ital
Gyenge 2015. július 6.a párjával járt itt
Már több éve minden nyáron egy hosszú hétvégét töltünk Baján
A szállásukhoz közeli kedvező árú,és nekünk tetsző éttermet kerestünk a neten. A Korzo vendéglőre esett a választás,mivel megtetszett a hétvégi menü. Sajnos ott tudtuk meg csak rendelésre van hétvégén ez a lehetőség.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 12.a párjával járt itt
Először véletlenül tértünk be éppen ide, utána már célzatosan ide mentünk. Finom ízek, nekünk éppen megfelelő választék, jókora adagok és néhány közeli más étkezőhelyhez hasonlítva lényegesen megfizethetőbb árak! A kiszolgálás gyors (csak a palacsintára kellet picit várni), a személyzet mosolygós, így aztán biztos hogy ha legközelebb arra járunk ismét betérünk ide!