3,9
a 40 bajai étterem közül
étterem, vendéglő
Serrano Saloon BajaSerrano Saloon Baja

Serrano Saloon Baja bemutatkozása

Éttermünk Baja belvárosában, a Sugovica partján fekszik, ahol egyedi mexikói hangulattal, 72 különböző röviditallal, 5 különféle csapolt sörrel, 93 egyedi fogással (közöttük mexikói ételkülönlegességek, cápa és kardhal steak, saláták) várjuk kedves vendégeinket!

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.16-21.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Serrano Saloon Baja vélemények

Kiváló 2015. május 4.a párjával járt itt
Az étterem mexikói ételek széles választékával várja az ide látogatókat. Háromféle főfogást kóstoltunk meg, mindegyik nagyon ízletes és egyben különleges is volt.
A kiszolgálással is nagyon meg voltunk elégedve, a pincér igazán kedves, barátságos volt, jó hangulatot varázsolt a vacsorához.
Kiváló 2014. szeptember 11.barátokkal járt itt
Az ételek minősége, mennyisége tökéletes, a kiszolgálás udvarias, a hely maga szerintem tükrözi a vadnyugati szalonok hangulatát.
Macho falatok, chilisbab,. . . :) A gyerekek is találnak kedvencet az étlapon.
Általában csomagoltatunk is, mert nem bírjuk megenni.
Csillagos Ötös!
Utoljára inni tértünk be, aztán ettünk és ,már nem nagyon maradt hely a sörnek :)

Bazsyk
Kiváló 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
A hely választása úgy alakult, hogy hol ülnek 1 asztalnál többnél, és vacsoráznak is. 10 étterem közül ez volt az ahol sok asztalnál ültek és láttuk a felszolgált ételeket. Így betértünk. A választás sok időt vett igénybe, mert az ételek leírása alapján mindent megkóstoltunk volna. Fél adag levest kértem, de az adag az máshol 4 adagnak felel meg.
Kiváló 2014. július 8.a párjával járt itt
Nagyon udvarias kiszolgálás, hatalmas adag ételek (egy adag legalább két személynek elegendő) pikkáns ízek, remek sörök. Egyszóval csúcs. Mindenkinek ajánlom aki nem szokványos magyaros ételeket akar fogyasztani. Gábor egy remek pincér, olyan igazi vendéglátós. Köszöszönjük a remek estét.
Kiváló 2014. június 4.barátokkal járt itt
Nagyon jó hely isteni finomak az ételek! Különlegesek és az adag nagysága is kiváló! Szeretünk idejárni! A kiszolgálás hibátlan!
Minden jeles évfordulót itt ünneplünk meg a családommal. A kilátás is gyönyörű! Érdemes ellátogatni ide azoknak az embereknek akik Baját válasszák kiránduló helynek.
Gyenge 2014. április 17.barátokkal járt itt
Sokan dícsértétek, nekem csak rossz élményem van vele. Odamentünk hármasban születésnapot ünnepelni, zárás előtt kb 1,5-2 órával, tehát nem az utolsó pillanatban. , Az étellel nem volt probléma, finom és gusztusos volt, mellesleg az adag igazán bőséges. Kértünk még desszertet, ekkor közölték, hogy nincs már konyha.
Kiváló 2014. április 16.barátokkal járt itt
Évek óta rendszeres vendégük vagyok, és még soha sem csalódtam. Az ételek, az italok és a kiszolgálás is kiváló. Változatos étlap, itallap. Mindig szolid, cseppet sem zavaró zene szól. Kellemes a teraszon ülve, a Sugovica partját szemlélve sörözni, ebédelni. . . Az árak átlagosak, a kínálat mégis első osztályú. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki különleges ízekre vágyik.
Kiváló 2014. április 12.barátokkal járt itt
Az etterem nagyon szep helyen van a Sugovica partjan. Kellemes hangulatu. Mindig valamilyen uj mexikoi jellegü etelt fogyasztunk, amikor ide ellatogatunk. A kiszolgalas gyors,udvarias. Nagy az etel es italvalasztek. Az arak megfelelöek,nem magasak. Ha nem tudjuk elfogyasztani a meglepöen nagy adagu etelt,elvitelre becsomagoljak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2014. január 21. járt itt
Többször jártam itt, többféle ételt kipróbáltam, minden alkalommal csodás ízekkel találkoztam. Az adagok óriásiak, az ételek fűszeresek, izgalmasak. A kiszolgálás kifogástalan, kedves. Az étlap nagyon csábító, nagyon széles a választék. Egy hátrányát láttam: ha valaki kifejezetten könnyű ételekre vágyik, ez nem az ő terepe. . .
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
Az egyik kedvenc éttermem. Hangulatos, nem csak a háttérzene miatt, hanem a gyönyörű, igényes berendezés és kialakítás miatt. Az ételek semmihez sem foghatóak, tényleg nagyon egyedi, színes étlappal rendelkeznek. Én még itt nem ettem rosszat, nagyon odafigyelnek a minőségre.
Serrano Saloon Baja a térképen
6500 BajaHalászpart u. A
06 20 574 1924
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • parkolási lehetőség
H-V
mexikói
széles sörválaszték
Zene
Gépzene: blues, country, jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rhythm&blues, rock, rock&roll
1400 Ft (kb. ár)
Borsodi, Cseh sörök, Búzasör, Belga sörök