bilux
2 fotó

bilux adatlapja

12Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2014.05.21
Utoljára itt2017.02.14

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2015. március 25.a párjával járt itt
2015 március 21-22-23-án voltunk a Hévíz Resort & Spa-ban a párommal. A szálláshely és a környéke is nagyon szép és hangulatos, közel van Hévíz és Keszthely, ahol ezer a látnivaló. A kiszolgáló személyzet munkája kifogástalan: körültekintőek, udvariasak,kedvesek, figyelmesek. . . A szakács nagyon tudja a dolgát és az adagok is kiadósak.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Átlagos 2014. november 22.a párjával járt itt
Október 3-4-5-én jártunk a Hotel Villa Naturában. Érkezéskor előre köszöntünk a személyzetnek, így észrevették, hogy megérkeztünk. Szellőztetéssel kezdtünk, mert a szobánkban rettenetesen erős volt a fertőtlenítő- vagy illatosító szaga. A jakuzziban a víz olyan szinten klóros volt, hogy elkezdtünk tőle tüsszögni, illetve kb.
3Személyzet
3Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
2016. február 8.egyedül járt itt
December 3 napot töltöttem el a Hotel Ózd szálláshelyen és nagyon kellemesen csalódtam. A személyzet annyira szívélyes, figyelmes és udvarias volt, amilyet ritkán tapasztal még a sokat utazó ember is. A szálláshely étterme nagyon hangulatos és tiszta-az ételeik finomak-az ár érték arány pedig jónak mondható volt.
5Személyzet
4Tisztaság