Berek Halászkert Bajánsenye

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Berek Halászkert Bajánsenye vélemények

Átlagos 2014. szeptember 23.a párjával járt itt
Farkaséhesen ültünk be, a rendelés felvételekor a pincér nem tájékoztatott, hogy extrém hosszú időt kell várni. Egy óra negyven perc múlva hozták ki az ételt. Addigra már az étvágyam is elment az idegességtől. Függetlenül ettől a hely jó lenne, de mivel más is a lassúságra panaszkodott, azzal a feltétellel ajánlom, hogy a várakozási időre rá kell kérdezni a rendeléskor, ha sok a vendég.
Gyenge 2014. július 24. járt itt
Kb. 5 éve voltunk itt utoljára, akkor nagyon finom volt az étel, most nagyot csalódtunk, az étel minősége nem méltó a hírnevéhez. a ház ajándéka körte szeszesital volt, ami már azért figyelmetlenség, mert aki odamegy nyilván vezet, de ha már adnak valamit, adjanak minőségit.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2014. június 9.barátokkal járt itt
2013-ban fedeztük fel a helyet egy őrségi nyaralás alkalmával és idén is nagyon vártuk a visszatérést, ami nem okozott csalódást, már ami az ételek minőségét és mennyiségét illeti. A gondunk csak a kiszolgálás időtartamával volt, szerintünk az üzemeltetők nem készültek fel eléggé a május elejei jó időre és megnövekedett vendégforgalomra.
Berek Halászkert Bajánsenye - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Az őrségben eltöltött hosszú hétvégén figyeltünk fel az út mentén az étteremre. A település szélén található gyönyörű ápolt zöldövezetben. A lugasban foglaltunk helyet, a pincér azonnal jött és étvágygerjesztővel(körtelikőr és egy falat zsíroskenyér) kedveskedett. A kiszolgálás figyelmes volt,én rántott halat párom harcsapaprikást rendelt.
Berek Halászkert Bajánsenye - Külső képBerek Halászkert Bajánsenye - Egyéb