Bakony Hotel Étterem Bakonybél
8427 Bakonybél, Fürdő u. 57.

Bakony Hotel Étterem Bakonybél a térképen

Bakony Hotel Étterem Bakonybél értékelése:

4. helyezett a 6 bakonybéli étterem közül
408. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

H-CS 12:00-20:00
P-Szo 12:00-21:00
V 12:00-20:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Szervízdíj:
Visa, Amex
Soproni

Bakony Hotel Étterem Bakonybél bemutatkozása

Éttermünk színes kínálatában kiemelt szerepet kapnak a vidéki ízek, a bakonyi és vad specialitások. A 80 fő befogadására alkalmas étterem tavasztól őszig hangulatos terasszal egészül ki. Vállaljuk üzleti ebédek, családi étkezések, gálavacsorák, esküvők lebonyolítását.

Bakony Hotel Étterem Bakonybél képei

Szállások Bakonybél városában
Wellness csomagok Bakonybél városában

Bakony Hotel Étterem Bakonybél vélemények

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén júniusban voltam nővéremmel a Bakony hotel éttermében, több alkalommal!Hangulatos erdei hotel étteremmel.A kínálat kevés vendég lévén csak napi menü volt de finom ízletes.A kiszolgálás udvarias és gyors.A 4. nap csalódással ért véget mivel az árat jelentősen felemelték.Szerencsére megnyílt a Pikoló vendéglő így odamentünk étkezni!

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen, az erdőben, de közel a faluhoz található. Jó levegőjű, szúnyogmentes övezet. Személyzet kedves, segítőkész. Kiszolgálás hibátlan. Ételek teljesen rendben, ízletesek, szépen felszolgálva. A *** -hoz képest kiváló. A szauna egy kicsit gyenge, de ez nem wellness hotel. A szobákban egy jobb hűtőszekrény emelné komfort érzetet.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 9.
A szálloda legnagyobb erénye az elhelyezkedés, szép park veszi körül, de a parkgondozás azért hagy némi kívánnivalót maga után. A meghírdetett szolgáltatások csak részben voltak használhatók, a finszauna nem működött, és nem ajánlották, csak külön kérésre osztottak be a szolgáltatás tartalmaként járo masszást.

Legnépszerűbb csomagok Bakonybélben és környékén
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2020.06.06. - 2021.06.01.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 36.560,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.05.28. - 2020.06.01.

Szállodák Bakonybél környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Bakonybél
Holiday Hotel Csopak Bakonybél
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval

Bakony Hotel Étterem BakonybélX