Hotel Odvaskő Étterme Bakonybél

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Odvaskő Étterme Bakonybél vélemények

Kiváló 2020. január 22.a párjával járt itt
Varázslatos helyen van a Hotel Odvaskő – ez Bakony egyik legszebb része. Valami édességre meg egy forró italra vágytunk, de leginkább talán a hely varázsa vonzott be minket az Étterembe. Rusztikus hangulat, nehéz faszékek és asztalok, de tisztaság, minden szinte új, a hatalmas fák által szűrt napfény ragyog be az ablakon.
Hotel Odvaskő Étterme Bakonybél - EgyébHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - Étel/italHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - Étel/italHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - BelsőHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - BelsőHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - BelsőHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - Külső képHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - Külső képHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - EgyébHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - EgyébHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - EgyébHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - EgyébHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - EgyébHotel Odvaskő Étterme Bakonybél - Étel/ital
2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Ha a bakonybéli túrádon elfáradtál, térj be ide. . . . idilli a környezet, tisztaság jellemzi, vendégszerető személyzet fogad. Az étlap kínálatában csupán az erdei gomba felbukkanása és néhány vadétel jelenik meg helyi különlegességnek. A választék átlagos, az árak elfogadhatóak.
2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Családi kirándulás során tértünk be ide. Az ételekkel meg voltunk elégedve, ezt vártuk a helytől. Ár-érték arányban megfelelő. A kiszolgálás gyors volt. Az étterem gyönyörű helyen van. Kiváló a hely hangulata, nagyon nehezek a székek- jól jön, ha férfi kísérővel utazunk ide :) A mellékhelyiség tisztasága és kinézete a hasonló helyekhez képest is példaértékű.
Kiváló 2018. április 17.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környéken tiszta,kényelmes étterem.
Az ételek nagyon finomak, és gyomrot rendkívüli módon kitöltő adagok voltak.A kiszolgálás gyors ,precíz pedig a kora tavaszi szép idő sok túristát csalt be az étterembe.
Szívesen ajánlom mindenkinek ,aki szereti a természetet és a finom ételeket!!
Kiváló 2017. július 12.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak, kifogástalanok. A fogadtatás barátságos, kedves, a kiszolgálás színvonalas, gyors és udvarias. Az étterem tiszta és kényelmes.
A környék gyönyörű. Az ott tartózkodásunk alatt többször is ott ebédeltünk. A hosszú túrák után nagyon kellemes és üdítő volt. Ha újra arra járunk, akkor biztos, hogy csak ott fogunk étkezni.
Kiváló 2017. június 26.barátokkal járt itt
Születésnapi partit tartottunk itt. A ház szakácsa kemencében sütött csülköt, csirkecombot, krumplit és zöldségeket.
Csak felsőfokon lehet szólni róluk.
Életem legfinomabb sült zöldségét itt ettem.
Mikor a kemence kissé kihűlt, előttünk gyúrta ki a kenyérlángosnak valót. A vendég gyerekek besegíthettek a gyúrásba. Azt gondolom, sosem felejtik el.