Bolya: egy ebéd a sok közül - Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél

egy ebéd a sok közül

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Bakonybéli kirándulásunk alkalmával kerestünk itt éttermet. Nem igazán van választék, így a Vadszőlőt választottuk. Érdekes a berendezése, ami tetszett. A kiszolgálás udvarias. A húsleves ehető volt, nekem kicsit fura volt a tálalása az átlátszó jénai tálkában.
A második fogás finom volt én vadat ettem, a párom pedig kíváncsi volt a muflonhúsra így ő muflönpörköltet választott. Az adagok bőségesek voltak és finomak.

Ételek / Italok:

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél
8427 Bakonybél
Fürdő u. 45.

2020. február 23.
Nagyon finomak voltak az ételek, gyors kiszolgálással és kiváló hangulattal! A tisztaságra semmi panasz nem lehet, és az árak is teljesen reálisak. Az étel gyorsan elkészült, és a kiszolgálás is öt csillagos volt. Összességében csak ajánlani tudom, akár családi ebéd, vagy vacsora alkalmából, vagy...

2020. február 23.
Nagyon finom ételek voltak és nagyon gyors volt a kiszolgálás. Kifogásolhatatlan volt a hely, nagyon barátságos!

2018. augusztus 13.
Az ajánlások miatt kerestük fel a helyet. Az első alkalommal csak a kerthelyiségben volt hely, de ott nyüzsögtek a darazsak. Az ételt végül két külön kétszemélyes asztalnál odabent fogyasztottuk el. Az ételek mind nagyon finomak voltak, a mennyiséggel sem volt probléma. A személyzet kedves és...