Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél
8427 Bakonybél, Fürdő u. 45.

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél a térképen

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél értékelése:

3. helyezett a 6 bakonybéli étterem közül
249. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

szálláshely étterme
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Stella Artois

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél képei

Szállások Bakonybél városában
Wellness csomagok Bakonybél városában

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Nagyon finomak voltak az ételek, gyors kiszolgálással és kiváló hangulattal! A tisztaságra semmi panasz nem lehet, és az árak is teljesen reálisak. Az étel gyorsan elkészült, és a kiszolgálás is öt csillagos volt. Összességében csak ajánlani tudom, akár családi ebéd, vagy vacsora alkalmából, vagy akár egy romantikus vacsora eltöltésére is tökéletes hely!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Nagyon finom ételek voltak és nagyon gyors volt a kiszolgálás. Kifogásolhatatlan volt a hely, nagyon barátságos!

Bolya TOP étteremértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bakonybéli kirándulásunk alkalmával kerestünk itt éttermet. Nem igazán van választék, így a Vadszőlőt választottuk. Érdekes a berendezése, ami tetszett. A kiszolgálás udvarias. A húsleves ehető volt, nekem kicsit fura volt a tálalása az átlátszó jénai tálkában. A második fogás finom volt én vadat ettem, a párom pedig kíváncsi volt a muflonhúsra így ő muflönpörköltet választott.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Az ajánlások miatt kerestük fel a helyet. Az első alkalommal csak a kerthelyiségben volt hely, de ott nyüzsögtek a darazsak. Az ételt végül két külön kétszemélyes asztalnál odabent fogyasztottuk el. Az ételek mind nagyon finomak voltak, a mennyiséggel sem volt probléma. A személyzet kedves és humoros volt (viccek olvashatók az étlap végén is).

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Bakonybéli kirándulást úgy terveztük, ott fogunk enni a túra után. Az éttermet helybeliek ajánlották. Éhesen tértünk be. A felszolgáló mutatta, hol tudunk leülni. Ez egy furcsa helyiség volt. Mert 2 asztal volt benne és az iroda. Pedig lett volna hely kint is. Rendeltünk. Gyorsan jött az ebéd. Viszonylag jó is volt. Az árához képest.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha az itt leírt vegyes véleményeket korábban olvasom. . . Szerencsére ezt nem tettem meg, viszont jártam itt 2006- ban és akkor jó emlékekkel távoztunk Augusztin tanyai szállásunk felé. Most csak könnyebb túrát tettünk a környéken és ismét finomakat ettünk a Vadszőlőben. 9000 Ft borravalóval 3 leves, 3 főétel, 3 sör, üdítő + 1 kávé.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Szép környezetben, családias hangulatú kisvendéglő a Vadszőlő. A nagy melegre való tekintettel a szűkös udvaron ültem le. Két, éppen szőrét hullató kutya nézte ki bánatos szemeivel az ételt asztaltól asztalig bandukolva, ezt még egy falusi étteremben sem lehetne megengedni!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Kellemes a környék: tiszta a levegő, csönd, közel a hegyek. Mi nem a kerthelyiséget választottuk. "Nagymama szobája" engem megfogott. A sok régi könyv mellettem, az antik szekrény. . . :adott egy kis pluszt az ebédhez. Amit a fiatalok nem értékelnek, az nekem a kedves múlt, emlékek. Rendelés után hamar kaptuk az ételt. Finom volt.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 14.
Békebeli hangulatot áraszt a terasz, ahol hűvös lett volna vacsorázni,így bentre mentünk. Az volt az érzésünk, mintha egy család estéjét zavarnánk meg, ahogy beléptünk. Egy polgári szoba belsőnek vélhette az ember a helyiséget,ahol megengedte a "szigorú háziasszony", hogy csak most és csak a mi kedvünkért bent ehetünk. Tehát nem egy normál környezet.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éve jártunk bakonybéli nyaralásunk során a Vadszőlőben. Kiváló ételeket kínáltak, az étterem rendkívül hangulatos, kellemes hely VOLT akkor. Most ismét ellátogattunk az étteremben. A kerthelyiség teljesen elhanyagolt, a felszolgáló rutintalan. Az ételek pocsékok voltak, szerintem valamelyik családtag dobta össze ezeket a konyhán (valamelyik étel sztem már 1000 éve le volt fagyasztva).

Legnépszerűbb csomagok Bakonybélben és környékén
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.975 - 24.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 8.370 - 21.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.09.05.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.100 - 16.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 23.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Thai masszázzsal, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2020.12.23.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.30.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 15.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, fallabda használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.31.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 19.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, méz- és lekvárkóstolással, süti délutánnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.20. - 2020.09.30.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.576 - 14.428,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2021.12.27.

Szállodák Bakonybél környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Bakonybél
Holiday Hotel Csopak Bakonybél
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Vadszőlő Szálló étterme BakonybélX