Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél
8427 Bakonybél, Fürdő u. 45.

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél a térképen

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél értékelése:

3. helyezett a 6 bakonybéli étterem közül
183. helyezett Közép Dunántúlon - 773 étterem közül

szálláshely étterme
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Stella Artois

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
Amikor Kék-túráztunk itt szálltunk meg így ismertük az éttermet is. Most is túra után érkeztünk az étterembe barátainkkal. Jó idő lévén kinn teltház volt, benn kaptunk helyet. Az italok kicsit lassan jöttek, de az ételek finomak és elegek voltak, pedig 5-en 5 félét ettünk. Most is jó véleménnyel távoztunk, így ha erre visz utunk újból betérünk.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Júliusban a Bakonyban nyaralva tértünk be ebbe a hangulatos étterembe. A környezetét átlagosnak mondanám, de az étlapon olyan ételek is szerepeltek, amiről fogalmunk sem volt, mi ez az étel, de készséggel felvilágosítottak. Elég sokan voltak, mikor helyet foglaltunk közölték, hogy sokat kell várni, ahhoz képest kellemes meglepetés volt, hogy mégis
elég gyorsan kihozták amit megrendeltünk.

2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
Bakonybéli kirándulásunk utáni ebédre tértünk be, a felszolgáló udvarias, az ételek finomak, házias ízűek és bőségesek, csak ajánlani tudom. Az étlapon megtalálhatóak a "feledésbe" merült ételek is pl. a sztrapacska klasszikus változata is. A kiszolgálás a több vendég ellenére hamar megtörtént, ha arra járunk mindenképp nálunk étkezünk.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Nagyon finomak voltak az ételek, gyors kiszolgálással és kiváló hangulattal! A tisztaságra semmi panasz nem lehet, és az árak is teljesen reálisak. Az étel gyorsan elkészült, és a kiszolgálás is öt csillagos volt. Összességében csak ajánlani tudom, akár családi ebéd, vagy vacsora alkalmából, vagy akár egy romantikus vacsora eltöltésére is tökéletes hely!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Nagyon finom ételek voltak és nagyon gyors volt a kiszolgálás. Kifogásolhatatlan volt a hely, nagyon barátságos!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bakonybéli kirándulásunk alkalmával kerestünk itt éttermet. Nem igazán van választék, így a Vadszőlőt választottuk. Érdekes a berendezése, ami tetszett. A kiszolgálás udvarias. A húsleves ehető volt, nekem kicsit fura volt a tálalása az átlátszó jénai tálkában. A második fogás finom volt én vadat ettem, a párom pedig kíváncsi volt a muflonhúsra így ő muflönpörköltet választott.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Az ajánlások miatt kerestük fel a helyet. Az első alkalommal csak a kerthelyiségben volt hely, de ott nyüzsögtek a darazsak. Az ételt végül két külön kétszemélyes asztalnál odabent fogyasztottuk el. Az ételek mind nagyon finomak voltak, a mennyiséggel sem volt probléma. A személyzet kedves és humoros volt (viccek olvashatók az étlap végén is).

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Bakonybéli kirándulást úgy terveztük, ott fogunk enni a túra után. Az éttermet helybeliek ajánlották. Éhesen tértünk be. A felszolgáló mutatta, hol tudunk leülni. Ez egy furcsa helyiség volt. Mert 2 asztal volt benne és az iroda. Pedig lett volna hely kint is. Rendeltünk. Gyorsan jött az ebéd. Viszonylag jó is volt. Az árához képest.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha az itt leírt vegyes véleményeket korábban olvasom. . . Szerencsére ezt nem tettem meg, viszont jártam itt 2006- ban és akkor jó emlékekkel távoztunk Augusztin tanyai szállásunk felé. Most csak könnyebb túrát tettünk a környéken és ismét finomakat ettünk a Vadszőlőben. 9000 Ft borravalóval 3 leves, 3 főétel, 3 sör, üdítő + 1 kávé.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Szép környezetben, családias hangulatú kisvendéglő a Vadszőlő. A nagy melegre való tekintettel a szűkös udvaron ültem le. Két, éppen szőrét hullató kutya nézte ki bánatos szemeivel az ételt asztaltól asztalig bandukolva, ezt még egy falusi étteremben sem lehetne megengedni!

Legnépszerűbb csomagok Bakonybélben és környékén
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.646 - 45.523,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.09.12.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220 - 13.133,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.10.31.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.02.28.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, délutáni teázással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
3 nap/ 2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, ajándék borral
2020.01.28. - 2020.12.31.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, animációs programokkal,
2020.10.23. - 2020.11.01.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 40.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.12.22.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.29. - 2020.10.31.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés sütivel, karácsonyfa díszítéssel, forralt borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.145,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.29. - 2020.10.01.

Szállodák Bakonybél környékén
Hotel Wellamarin Bakonybél
Residence Konferencia és Wellness Hotel Bakonybél
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Őszi szünet (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval