Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
2019. április 24.a párjával járt itt
A szállás nagyon jó helyen van, a szoba tökéletesen felszerelt és érezhetően a tulajdonos nagy figyelmet szentel annak, hogy a vendégek semmiben sem szenvedjenek hiányt, még befűzött tű is oda volt készítve. (Bár ebben nem vagyok biztos, hogy nekünk volt odakészítve és nem csak ott maradt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2018. október 27.a párjával járt itt
Csodálatos környék, kedves vendéglátók. Igazán az a hely, ahol kipihenheted a hétköznapokat, ahol feltöltődhetsz.
A szállás jól felszerelt, a tulajdonosok kedvesek, segítőkészek. Egyedüli gondunk a fűtéssel volt - márciusi télben nekünk nem volt elég meleg az apartmanunk. De a vendéglátóink igyekeztek erre vonatkozó igényünket is maradéktalanul kielégíteni.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. július 9.barátokkal járt itt
A szállás kényelmes, kitünően felszerelt, a tulajdonosok nagyon kedvesek, segítőkészek! A kert szép és jól felszerelt, sok gyerekjátékkal, szép virágokkal! A környezet gyönyörű sok látnivalóval! Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk ott! Mindenkinek bátran ajánlom akár családdal akár baráti társasággal tervez egy szép hétvégét vagy hosszabb nyaralást!
Kiváló 2017. július 2.barátokkal járt itt
Minden tokeletes volt! Csak ajanlani tudom mindenkinek!!! Szep kornyezetben, rendezett, tiszta, jol felszerelt szobak! Europeer szinvonal!
Kiváló 2016. augusztus 4.családjával járt itt
A Bakonyi Kiscsillag Vendégház tavasz óta várja vendégeit,mi nyaralásunk során "teszteltük". Rendkívül igényes,tiszta,jól felszerelt apartman várt bennünket. Az udvaron kialakított kiülő, a közös társalgó, baráti társaságok számára is ideális. Apró díszítések,virágok teszik hangulatosabbá a környezetet.
Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - KörnyékBakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Szórakozás/SportBakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Külső képBakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Külső képBakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Külső képBakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Külső kép