DMaria

Ár-érték figyelő  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó
Regisztráció2014.07.29
Utoljára itt2017.08.05

Kiváló 2016. augusztus 4.családjával járt itt
A Bakonyi Kiscsillag Vendégház tavasz óta várja vendégeit,mi nyaralásunk során "teszteltük". Rendkívül igényes,tiszta,jól felszerelt apartman várt bennünket. Az udvaron kialakított kiülő, a közös társalgó, baráti társaságok számára is ideális. Apró díszítések,virágok teszik hangulatosabbá a környezetet.
Felhasználó fényképei:
Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél - Bakonyi Kiscsillag Vendégház Bakonybél -
Kiváló 2017. augusztus 4.családjával járt itt
Tudatosan, az értékelések alapján választottuk ezt az éttermet. Kertvárosi övezetben található,családias légkör, tisztaság jellemzi. A felszolgáló figyelmes és kedves volt. A kiválasztott Fejesvölgy bőségtálat meglátva,felmerült bennünk,hogy ez kifog rajtunk! Valóban bőséges és ízletes ebédet kaptunk.
Kiváló 2017. augusztus 5.családjával járt itt
Véletlenül találtunk rá erre a kellemes kávézóra. Belépéskor kedvesen megkérdezték,hogy jártunk-e már itt és ismerjük-e a szabályokat! Alig vártuk,hogy megismerkedjünk a lakókkal is! A 7 macska ellenére tisztaság van,az alom elszeparálva található,nincs szag,igazán békés,hangulatos hely,ahol könnyen feltöltődik az ember.